2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد یه جوک افتادم نوشته بود میدونین چرا هیچ خانم دکتری ختنه نمیکنه؟چون تا حالا دیدین هیچ بلبل عاشقی ...

ای دهنتتتت😂😂😂😂😂😂😂

قشنگگگگ قانع شدیم 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
خانم ها مهربون و دلسوزترن

هیچ ربطییی نداره 

درضمن اقایون وارد ترن چون بیشتر انجام دادن

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2731
۱ سالشه

من پسرمو زیر یکسال بردم اما وقتی معاینه کرد گفت التش خیلی کوچیکه اگر الان ختنه بشه دوباره ممکنه نیاز به عمل پیدا کنه، قبول نکرد جراحیش کنه گفت یکسالگی بیارش شاید تا دو سالگی هم نشه ختنه کرد، پسرم الان چهارسالشه و ختنه اش شده کابوس من

اما راضی ام که زود ختنه اش نکردم چون بعد از اینکه از پوشک گرفتمش متوجه شدم کج ادرار میکنه وقتی به پزشک اطفال گفتم گفت چون تنگی مجاری ادرار داره ولی با ختنه اش اونم درست میکنن

احتمالا پاییز امسال ختنه اش کنیم دیگه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
ساکن کجایی عزیزم پیش کدوم دکتر

عزیزم گفتم که دکتر اشجعی

من ساکن تهرانم

جز ایشون خانوم دکتر دیگه ای نمیشناسم

شما به چه روشی میخواین ختنه بشه؟

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738
هیچ ربطییی نداره  درضمن اقایون وارد ترن چون بیشتر انجام دادن

کی گفته این چه حرفیه  این توهین به حرفه یک پزشک خانم خیلی پزشک 

خیلی از پزشکان خانم هستن کارشون بهتر از پزشکان آقاس من اصلا قبول ندارم این حرف رو

حلقه

اهان

من نظر خودم سنتی بود، هم پزشک اطفالی که پسرمو از نوزادی پیشش بردم و خیلی با تجربه است و هم چندتا از متخصصین ارولوژی که با مطبشون تماس گرفتم اصلا روش حلقه رو قبول ندارن

و اینکه یادمه اونموقع گفتن حلقه برای زیر شش کیلو و زیر یکسال انجام میشه 

من پسرمو زیر یکسال بردم اما وقتی معاینه کرد گفت التش خیلی کوچیکه اگر الان ختنه بشه دوباره ممکنه نیاز ...

اگر تهرانی ببرش دکتر خالق نژاد طبری کارش عالیه من پسرمو اون ختنه کرد کارش عالیه از تو نت ادرس و شماره مطبشو پیدا کن

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

منکه بچم ۱۷ روزه بود ب روش لیزر ختنه کردیمش خیلی راحت بود اصنم اذیت نشد میش اقاهم بردمش

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
2706