2737
2739
چقد طول میکشه؟من دلم میخاد حساسیتش بره اما عشقش بمونه

منم اون موقع ها اذیت میشدم قدرش رو بدون عزیزم آدم میدونه که از عشق هست انشالله همیشه خوش باشین

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
منم اون موقع ها اذیت میشدم قدرش رو بدون عزیزم آدم میدونه که از عشق هست انشالله همیشه خوش باشین

یعنی بعد عروسی دیگه دوسم ندارع😢😢😢😢😢دلم نمیخاد عروسی کنم بچه بیارم اینجا اینبد خیانت دیدم دعوا دیدم سرد شدن و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بعد عروسی دیگه دوسم ندارع😢😢😢😢😢دلم نمیخاد عروسی کنم بچه بیارم اینجا اینبد خیانت دیدم دعوا د ...

نه عزیزم دوس داره ولی مثل قبل ابراز نمیکنن نمیدونم چرا من دوران دوستی رو بیشتر از عقد و دوران عقد دو بیشتر از الان دوست دارم دوران دوستی میگفتم سرم درد میکنه زود دارو میگرفت میاورد با استرس و یواشکی بهم میداد به خاطرم جلوی همه خانوادش وایساد 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2731
نه عزیزم دوس داره ولی مثل قبل ابراز نمیکنن نمیدونم چرا من دوران دوستی رو بیشتر از عقد و دوران عقد دو ...

اره راست میگی منم تا ۲ میموند باهام حرف میزد صبحم ۸ میزف سرماز الان ساعت ۱۲ و نیم میگه وقتمو نگیر خابم میاد😂😂

اره راست میگی منم تا ۲ میموند باهام حرف میزد صبحم ۸ میزف سرماز الان ساعت ۱۲ و نیم میگه وقتمو نگیر خا ...

😅😅😅😅ای جان بهترین روزها هستن گلم کی عروسی میکنین

2738