2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آرایش پاک سازی کوتاهی مو اصلاح صورت لباس بارداری عکس بارداری

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
ایده ای ندارم خودمم استراحت مطلق بودم  دوستان راهنماییت میکنن الان😂😂😂😂😂

والا خودمم تا ۲۰ روز استراحت مطلقم بخاطرهماتوم ،این ایده ها رو واسه ۲۰ روز دیگ میخام یاد بگیرم

😘

میشه عکس gif هم گذاشت؟! من قبلا امتحان کردم نمیشد !

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

دکترم به من گفته رژ استفاده نکن چون سرب داره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
نه مثلا کلی میگم ،لباس خواب اینا میپوشید و از ایده های زناشویی استفاده میکنید؟

بیشتر من تیشرتاشو میپوشیدم باحال میشدم همش پاینشو گره میزدم با شلوار گشاد وقت نمی کردم لباس خواب بپوشم 😂😂😂 همشم تو رابطه میگم آهسته آهسته مواظب باش 😂😂😂😂 وای یادش میفتم از خنده میمیرم بعضی وقتا میگفتم کاش حامله نبودم این پوزیشن رو انجام می دادیم 

.....🤪....