2733
2734
ما همسایمون با دوس پسرش شوهرش رو کشت الان ۱۳ ساله زندانه شوهرش هم پسر دایش بود خیلی مرد مظلومی بود د ...

خدا ازش نگذره،توشهر ما هم چندتا از این موردا داشتیم،یکیش یک ماه پیش دوست پسره زنه اعدام شد،زنم زندانه

خدا ازش نگذره،توشهر ما هم چندتا از این موردا داشتیم،یکیش یک ماه پیش دوست پسره زنه اعدام شد،زنم زندان ...

وای اصلا نمیدونی که مرده چقدر مظلوم و خوشگل بود در عوض زنه زشت و فتنه انقدر همه دلشون واسه مرده سوخته بود بعضی ها که دوس پسرش رو هم دیده بودن میگفتن اون پسره هم خیلی خوشگل و جوان بود ۲۱ سالش بود زنه ۲۷ سالش همه میگفتن دو تا جوان رو زیر خاک برد پسر ۷ ساله خودش رو هم بدبخت و یتیم الان پسرش ۲۰ سالشه ولگرد شده از بس که تو کوچه ها بدون پدر و مادر بزرگ شد 😕😔😔😔

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم بحث پول و پارتی نیست بازداشت موقت سند ببرن میتونند بیان بیرون من در بین دوست های شوهرم قاضی ...

کاش همه مثل شما حکم میدادند،گفتم که پرونده خیلی مفصله،اتفاقا خانواده این بنده خدا هر جا میرن فقط بهشون میگن باید پول بدید،نمیدونم قانون شهر شما چطوره ولی قانون شهر ما فقط پوله،از سربازه دم  در باید پول بدی تا قاضی ،الانن تهران شکایت کردند وخداروشکر کم کم داره کارشون درست میشه 

2728
نه گلم بحث پول و پارتی نیست بازداشت موقت سند ببرن میتونند بیان بیرون من در بین دوست های شوهرم قاضی ...

چون مظنون به قتل هس و قتل هم یه جرم مهم هس اون قرار بازداشت موقت رو هی قاضی تمدید میکنه وثیقه و اینا نداره اصلاً قبول نمیکنن وثیقه رو چون اگه وثیقه بزارن بره بیرون بعدفرار کنه چی، چون احتمال داره یه ادله جدید قاضی پیداکرده باشه ممکنه نیاز به تحقیق بیشتر باشه واسه همین اون قرار بازداشت هی تمدید میشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

لایک لطفا،خوابم میاد

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2740
بله خواهر شوهر من

سلامعذرخواهی میکنم میتونم بپرسم چرا؟؟

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
سلام خدمت مادر ها و خانوم های گل ببخشید جسارتا تو این جمع خانومی هست که زندان رفته باشه چندتا سوال د ...

سلام من 

😪😔برا پاپوش ک دوستم ساخت برام تو فضای مجازی

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
قاضی الکی کسی را نمیبره زندان  حتما ادله جرم وجود داشته که ثابت شده

عذر خواهم ولی حتما قاضی شهر شما خیلی خوبه 

یک نگاه به زندان وکیل اباد مشهد بندازین دو ماه رئیس زندان و قاضیش عوض شده تو همین چند وقت ۱۰ هزار زندانی رسیده به ۱۸ هزار زندانی..

دیگه از رفتاراشون و قانونای سختی که میزارنو گزاشتن نگم براتون

قانونایی که گزاشتن فقط و فقط ظلم به قشر ضعیف