2733
2739
چرا رفتي ؟ 

رشتم حقوقه

استادم وکیل بود موکلش زندانی رفت ملاقات منم خودمو ب زور جا دادم بردم

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

فقط ی زندانو میشناسم ک مربوط ب زنان قاتل و قاچاقچیه !حتی غدا هم از پشت محفظه و میله میدن هیچکس نباید نزدیکشون شه چندتا سربازم اونجا کشته شده

همه ی  اونایی ک زندانن بد نیستن بستگی داره کدوم بند باشن 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه ملاقات با وكيل فقط تو اتاق نميتوني  داخل زندان بري كه

آره 

از اونجا که زبونم چربه تایم ناهارشون بود با مسئول راهروشون صحبت کردم گفت فقط ی دور میرم و میام و چاکریم و مخلصیم :))))) اونم قبول کرد ولی یکی باهام فرستاد ک با کسی حرف نزنم برگشتم. 

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

بستگی داره شهر بزرگ باشی یا کوچیک تو زندان شهر کوچیک خب مسلما کنترل شده تره لباس فرم نداری فقط باید مواظب باشی و پول ببری برای هزینه هات

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
2740
تهمت زدن ،یه قتل اتفاق افتاده گفتن اون می‌دونه قاتل کیه،دوتا بچه کوچیک داره الان اوره خونه اینو اونه ...

قاضی الکی کسی را نمیبره زندان 

حتما ادله جرم وجود داشته که ثابت شده

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
بستگی داره شهر بزرگ باشی یا کوچیک تو زندان شهر کوچیک خب مسلما کنترل شده تره لباس فرم نداری فقط باید ...

مگه زندانم هزینه داره??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
قاضی الکی کسی را نمیبره زندان  حتما ادله جرم وجود داشته که ثابت شده

بازداشت موقته،حکم نبریدن براشون چون تا حالا نتوانستند مدرکی برعلیه آشون پیدا کنند فقط چون پدر مقتول فوق العاده آدم پولدار و پارتی داره نمیزارم بیرون بیا،قضیه اش خیلی مفصله

ما همسایمون با دوس پسرش شوهرش رو کشت الان ۱۳ ساله زندانه شوهرش هم پسر دایش بود خیلی مرد مظلومی بود دوس پسرش رو اعدام کردن چون اون تو خواب رفته بود داخل خونه با سنگ زده بود به سرش بیهوش شده بود با ۳۳ تا چاقو با هم دیگه به مرده زده بودن چون با چاقو مرد مرده بود واسه اون اعدام اومد واسه زنه ۱۵ سال زندان

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
بازداشت موقته،حکم نبریدن براشون چون تا حالا نتوانستند مدرکی برعلیه آشون پیدا کنند فقط چون پدر مقتول ...

نه گلم بحث پول و پارتی نیست

بازداشت موقت سند ببرن میتونند بیان بیرون

من در بین دوست های شوهرم قاضی زیاد دیدم ،تا ادله جرم نباشه بازداشت بیشتر از سه روز ندارن

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2706