2733
2734
عنوان

نگین جونیم ... با نامزد عوضیم بهم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 45034 بازدید | 599 پست
منم دیدم پای ثابت تاپیکاشیم😂

من نمیدونستم این همونه تازه فهمیدم😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اونا بنام خودته ولی جهاز خوب میبری وظیفشه عروسی خوب بگیره برات

نه دیگه اقا دستور دادن باید همه چی تو زندگی نصف نصف باشه 

خودش که چیزی نداره چیزایی که من دارم باید نصف شن

کاربرایی که نوشتن ظاهر مهم نیست و اخلاق مهمه و طلا مهم نیست و ... درست میگن اما در بطن ماجرای شما نیستن

اینجور که خودت بارها تعریف کردی نامزدت اخلاقش بده خیلی گیر میده بارها تهدیدت کرده حتی با چاقو!  بد دهنی میکنه پول نداره ازت انتظارات بیجا داره ظاهرشم که ....

پس خودت میدونی و عقل و منطقت

فقط کاری نکن دوست عزیز که پس فردا بیای اینجا بگی بچه دارم نمیتونم طلاق بگیرم دارم میسوزم و می سازم

🍁🍁🍁🍁
2731
من هم ماشین دارم میبرم هم خونه هم جهازه انچنانی

منم دوران جوانی خوشم از یکی میومد منتها دیدم وضعش خوب نیست ولش کردم همیشه توی ذهنم یه شوهر پولدار میخواستم ولی بخدا یکی گیرم اومد که اگه قبلی یک بود این صد بود از همه لحاظ هم شغل هم قیافه هم پول هم خانواده همیشه عاقلانه فکر کن بحث یه عمره فردا عذابت میده . طلاقت نمیده مجبوری باهاش زندگی کنی واسه هیچ مردی هم فداکاری نکن که نه به چشمش میاد نه تشکر میکنه نه مهمه اخرشم میگه مگه چیکار کردی برام

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2740
اره این خوب خوبشه

ولش کن بابا بخدا

حیف توا بخدا این قدرتو نمیدونه بزار تموم شه 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
من نمیدونستم این همونه تازه فهمیدم😂

من ایقد بودم از ریز مشکلاتش خبر دارم😂 خدارو شکر با کمک خواهران  نی نی سایت داره سر عقل میاد😜

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
تو تازه داستانشو نخوندی بابا هر چن الان یادم نمیاد ولی جز اون داستانا بود ک واقعا اعصاب خورد کنه

اینایی که الان گفت انگاز شوهر منه. منم از نظر ظاهر از شوهرم سرم، اون لاغرِ لاغر؛ بی پول ، خونه از من ماهی ۸۰۰ کمک مالی میکردن ب ما مامانم گوشت و مرغ و ماهی ام از مادرم.... حقوقش ۱ تومن بود نمیرسیدیم. 

همه اینا بخاطر اینکه فکر میکردم مردِ اگر پول نداره جنم داره، اخلاق داره که بعد فهمیدم یه خاله زنک خسیس شکاک تمام عیاره. 

خداروشکر استارتر الان فهمید ولی شوهر من ۲ سال نقش بازی کرد چون میدونست خط قرمز هامو سوتی نمیداد قشنگ بعد ازدواج خودشو نشون داد

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2706