2737
2739
عنوان

نگین جونیم ... با نامزد عوضیم بهم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 45034 بازدید | 599 پست
دوتاشون به پول میگن مول😂😂😂😂

وای نمیری😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا چرا من انقد از طلا متنفرم ..طلاهای ک ولسم تو عقد خریدن بعد عروسی ب اجبار خودم فروختم دادم ب ماشین دوباره شوهرم واسه زایمانم گرف چن ماه بعد دوباره ب اجبار خودم فروختم واسه تعویض ماشین کــــــــــــــــــلا عاشق ماشینم ـ..

یعنی من ایراد دارم؟؟؟؟

2731
بچه ها من هم شاغلم هم تحصل کردم هم خانوادم فوق العاده پولدارو تحصیل کردن  هم ماشین دارم هم خون ...

میشه الانم ببینیم😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2738
واقعا چرا من انقد از طلا متنفرم ..طلاهای ک ولسم تو عقد خریدن بعد عروسی ب اجبار خودم فروختم دادم ب ما ...

اتفاقا من از طلا اصلا خوشم نمیاد ولی دیگه داره زورم میااااد

دارم خیلی براش مفت تموم میشم هیچچچچچ کاری نمیخواد بکنه

استارتر قصد توهین ندارم ولی خدایی عقلت کجا بود وقتی داشتی با این نامزد میکردی؟   

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
بچه ها من هم شاغلم هم تحصل کردم هم خانوادم فوق العاده پولدارو تحصیل کردن  هم ماشین دارم هم خون ...

عکس گاوتو نمیذاری؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
واقعا چرا من انقد از طلا متنفرم ..طلاهای ک ولسم تو عقد خریدن بعد عروسی ب اجبار خودم فروختم دادم ب ما ...

بدِش من اگه نمیخوایش😂😂😂

عزیزم تو برات میخرن و نمیخوای اون میخواد و براش نمیخرن

مطمینم توهم الان نمیخریدن حرص میخوردی 

گلم تو نرمالی منم اینجوریم

طلا سرمایه است که هروقت نیاز داشتی به پول تبدیل کنی و استفاده کنی

2706