2737
2739
عنوان

شما هم نسبت به بچه هاتون اینطورین

260 بازدید | 34 پست

که اگه یکی بغلش کرد مدام نگاتون پیشش باشه که مبادا بلایی سرش بیاد و کسی زیاد ور نره بهش... من فکر میکنم با این زایمان ها و بارداریهای به این سختی یکم طبیعیه. برادرم و زنش رو بچشون حساسن... هی اینکارو نکنین اون کارو نکنین... الانم مامانم بهش برخورده که مگه ما چیکارش کردیم... من یکم حقو به داداشم میدم ولی نمیشه به مامانم گفت مامانم دوست داره چیز بذاره دهنش و ... فکر کنم منم باشم بیشتر حساسم

من خوشم نمیاد از این حساسیتا

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه غریبه باشه آره،،ولی مامان بزرگش دیگه نه خداییش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

من اینطورم 

تا ببینم بچم یه کم ناآرومی داره بغل هر کی باشه میرم ازش میگیرم

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

اره منم اینجوریم .بدم میاد کسی تو بچه داریم دخالت کنه😒هرکسی روش خودش داره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منم دوست ندارم بدون اجازه و هماهنگی مادر بچه به بچه خوراکی میدن.یا کار و حرف یادش میدن یا وقتی بزرگتر شد مسائل اعتقادی یاد میدن.خب شاید من بخوام بچمو با یه طرز تفکر دیگه بزرگ کنم

2738

الان اطلاعات جوونا از قدیمیا ور مورد بچه داری بیشتره... مادرتون نباید به بچه بدون اجازه یا سوال غذا بدن. شاید بچه یه حساسیتی چیزی داشته باشه برادرت نخواد بکسی بگه... اینا دوتلا فرضه.. بیشتر از اینام هست... مام بچمونو بغل کسی نمیدیم...فقط مادر من. چون فقط اون خوب نگه میداره

منم حساس بودم تا 18ماهگی خیلی مراقبش بودم. ازوقتی ازپس کارش برامد دیگه خیالم راحته.    نمیذاشتم تاقبل1سالگی چیزی هله وهوله بهش بدن. یاتنها نمیذاشتمش.  اما الان دیگه نگرانش نیستم ازپس خودش برمیاد 

من بدم میاد از اینجور حساسیتهای الکی

فقط باعث میشه بچه از اجتماع فاصله بگیره ولوس بشه

یکی از دخترخاله هام اینجوریه بچه هاش اصلا بلد نیستن از خودشون دفاع کنن یا وقتی میرن توجمع بچه های دیگه اونا پسشون میزنن 

2706