2737
2734

سلام خونوما من پسرم الان اخراي١٩ماهگيشه اصلا شيرخودمونخورده شيرخشك سوپراميل ميدادم بش قبلاشبا ٣باربيدارميشه براشير چندبار پاستوريزه و محلي دادم مشكلي براش ايجادنكرد الان شيرخشكش تموم شده ديگه نميخوام بش بدم ميخوام پاستوريزه بدم ب نظرتون اشتباهه كارم؟سنش كم نيس؟پاستوريزه بدم يا محلي؟واينكه پاستوريزه روهم بايدبجوشونم؟

شمانميتونيدكارهاي بزرگ انجام بديداگه چيزهاي كوچيك حواستونوپرت كنه🎈

بله شیر پاستوریزه رو باید بجوشونی . زوده شیرخشکش رو قطع نکن دکتر دخترمن که گفت املاح شیرخشک خوبه و تو شیرپاستوریزه های الان نیست تا دوسال تمام حداقل بده

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین من پسرم شیر خشکی بود . از یک سال و ۷ ماهگی خشکو قطع کردم ... چن ماه اول پاستوریزه دادم (ازین مدت دارها نه ها) ازینا که انتقضای ۴ روزه دارن . چن ماه اونو خورد دیگه شروع کردم محلی دادن از لبنیاتی مطمعن میگیرم . باید بجوشونی من رو گاز میذارم از لحظه ی قل قل زدن میذارم ۲۰ مین قل بزنه . 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

اگه هنوز صحبت نمیکنه پاستوریزه بده من شنیدم شیر گاو زبونو سنگین میکنه اگه حرف میزنه که مشکلی نیست هر کدوم را بدی

دکتر گفت محلی 20دقیقه و پاستوریزه 5دقیقه جوشوندن داره عزیزم

اگه هنوز صحبت نمیکنه پاستوریزه بده من شنیدم شیر گاو زبونو سنگین میکنه اگه حرف میزنه که مشکلی نیست هر ...

مرسي ازراهنماييت من پاستوريزه رونميجوشوندم

يكم حرف ميزنه پس همون پاستوريزه روميدم

2738
ببین من پسرم شیر خشکی بود . از یک سال و ۷ ماهگی خشکو قطع کردم ... چن ماه اول پاستوریزه دادم (ازین مد ...

اها بعد ك جوشوندي ميزاري يخچال و كم كم سردميدي بهش؟

مرسي ازراهنماييت من پاستوريزه رونميجوشوندم يكم حرف ميزنه پس همون پاستوريزه روميدم

خواهش میکنم بهداشت گفت جوشوندن نداره ولی متخصص گفت 5دقیقه

اگه در توانته گاهی قاطیش شیر خشکم بده  پاستوریزه هم اخه معلوم نیست چیه بهترینش محلیه ان شاالله اپزبونش راه بیفته بهش بده

یکی از کاربرا هم گفت نبات بنداز که سردیش نکنه امتحانی شیره خرما یا عسلم میتونی بزنی هر سری یکیش  عادت کنه به طعمای مختلف مقوی هم باشه

خواهش میکنم بهداشت گفت جوشوندن نداره ولی متخصص گفت 5دقیقه اگه در توانته گاهی قاطیش شیر خشکم بده &nb ...

مرسي از راهنمايي خوبت عزيزم❤️