2737
2734
عنوان

آمادگی برای مادر شدن...

393 بازدید | 31 پست

خانما من فعلا تصمیم ندارم بچه دار بشم و احتمالا چند ماه دیگه شاید نزدیک یکسال دیگه...

چون خیلی استرس دارم هم برای مشکلاتش و هم تربیتش...

از طرفی میترسم یهو ناخواسته باردار بشم و آمادگی نداشته باشم برای همین می‌خوام مطالعه کنم که یسری پیش زمینه ها داشته باشم.

بنظر شما چه کارا و اقداماتی باید قبلش انجام بدم و چه آمادگی هایی داشته باشم؟

اگر کتاب خوبی هم در این زمینه مطالعه کردین ممنون میشم معرفی کنید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما قبلش فکر کن برای چی‌میخوایی مادر بشی انقدر به خودت اعتماد داری که بتونی از پس همه ی سختیاش در کنار خوبیاش بر بیایی؟ آیا پدر و مادر خوبی میشین؟

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
2740

منم میخوام بعد ازدواج روی تغذیه ام کار کنم که اگه ناخواسته باردار شدم مشکلی پیش نیاد 

البته قرار چند سال بعد قراره باردار بشم انشالله

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

من هرچی  بوده خودم جمع آوری کردم نوشتم   در مورد بارداری و زایمان   کتاب  هفته به هفته رو هم دارم  رییحانه بهشتی هم خوندم  اسید فولیکم خوردم   یه دوماهه که اسید فولیکم تموم شد   اصن به فکر زمان تخمک گذاریم نبودم در بستر یهو شوهرم گفت نتونستم متاسفم حالا  ۷ روزه میگذره  از اقدام  😊

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706