2733
2734
عنوان

برام صلوات میفرستید؟

161 بازدید | 43 پست

یه حاجتی دارم خیلی گیرم میشه دعام کنید میشه واسم صلوات بفرستید؟

من هرکی از این تایپیکا زده از ته همیشه دعاش کردم و صلوات فرستادم حالام خودم به شدت نیاز دارم یکی برام دعا کنه زندگیم داره از هم میپاشه دعام کنید توروخدا شاید به حرمت نفس های شما منم حال و روزم خوب بشه

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ان شا الله به زودی مشکلت حل بشه 🙏

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
۱۰ تا

ممنون ازت الهی خودتم حاجت روا شی

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
2738
فرستادم 😘

ممنون عزیزم مرسی

اللهم صل علی محمد و آل محمد

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
فرستادم عزیزم ایشالله حاجت روا بشی

ایشالله همچنین خودت ❤

اعتقاد داری واقعا چرا ما ایرانیا هرکاری میخایم بکنیم یا مشکل داریم فکر میکنیم با صلوات درست میشه تو رو خدا فکرتونو تغییر بدید احترام زیادی برای پیامبر و اماما قائلم اما اینکه خونه میخایم ماشین و بچه میخایم یا یه چیزی گم کردیم صلوات بفرستیم خیلی فکر بچگانه ایی

👍👍👍🌷حاجت روا بشی

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
۱۰ تا دیگه هم زدم تنگش

دورت بگردم

2706