2737
2739

من امروز دختر خالم برام چنتا عکس فرستاد گفت مریم اینارو یادته یعنی عکسامو دیدم فقط میخواستم خودمو بکشم .

اون موقع17 سالم بود .عروسی پسردایی مامانم بود بعد بیست نفری رفته بودیم یک آرایشگاه .

من خداروشکر جز نفرات اول بودم .

جلو موهام پف دار چنتا لاخه مو هم انداخته بود جلو سرم .اون موقع جلوی موهام فشنی بود که همه رو بالایی داده بود پف دار .

پشت موهامم سشواربه زیر کشید که پشت موهامم پفی بود کلا کله پفکی شده بودم .با سایه صورتی تا خود ابروهام .تازه ابروهامم پر بود.

رژگونهامم صورتی بود .😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واي منو ارايشگرم خدا لعنتش كنه روز حنابندونم شبيه جادوگراي بدجنس درست كرد.تو ايروهام مداد چشم مشكي كشيد كه وقتي رفتم خونه و هرچقدر مواد پاك كننده ميزدم كه پاك بشه پاك نميشد و همنجور ابروهام كنده ميشد.عوضش فرداش برا عروسيم رفتم يه جاي معروف كه شبيه فرشته ها درستم كرد خدايي

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

شما ک خوبه من واس نامزدیم ارشگاه نابودم کرد

خدارشکر زیاد شلوغ نبود جشنمون در حد خونه بود

عکسامو تاخالا ندیدم

الانه ک مریض میشم قیافم داغون میشه شوهرم میگه شبی اونموقع شدی خخخ

خدارشکر دوروز بعد جشن ی دورهمی داشتن فامیلای شوهرم با چهره واقعیم اشنا شدن

برا منم عروسی داییم کلمو مث اناناس کرده بود موهامو ریخته بود تیکه تیکه تو صورتم روشم شکوفه زده بود با سایه نارنجی و زرد کار کرده بود لعنتی شاخی شده بودم براخودم

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
واي منو ارايشگرم خدا لعنتش كنه روز حنابندونم شبيه جادوگراي بدجنس درست كرد.تو ايروهام مداد چشم مشكي ك ...

من حنابندونم یادم میاد میخوام دیوونه شم ک خانواده شوهرم چی ب سرم اوردن 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706