2737
2734
عنوان

خانومای خونه دار بیاید سوال دارم

185 بازدید | 16 پست

سوال اول اینه که سیب زمینی هام تو شوی کابینت میزارم بعد سه روز شروع میکنن به جوونه زدن ...شما سیب زمینی هاتونو کجا نگه میدارید؟

سوال دوم مربوط به سوسک گذاشتن ادویه ها تو کابینته الان رفتم سماغ و موسیرامو دیرم همشون سوسک ریز زده ریختم دور...تو یخچال که بزاریم نمدار میشن بنظرتون چکار کنمشون...اصلا شما ادویه هاتونو چند وقت یبار میریزید بره

عزیزم ظروف پلاستیکی ک هوا نکشه. دم دستی هات کم نگهدار کناریها هم در ظروفی مث ظرف نوشابه و ... چ حبوبات چ ادویه. هیچی بهشون نمیوفته. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیب زمینی تو یخچال

وای کثیفه ک.

من نمیدونم چرا مال استارتر جوونه میزنه منم تو کابینت نگه میدارم و هیچی نمیشه

2728
2738

سیب زمینی و پیاز و کنار هم بزار جوونه نمیزنه ادویه هاتم احتمالا کهنه بوده یکیش به بقیه زده و جاشون گرم بوده ادویه رو مقدار کم و تازه بده برات عطاری اسیاب کنه همونجا بده

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خودمم نمیدونم زیر سینکم توی یه کشوی دوطبقه پلاستیکه 

زیر سینک محیطش نمداره عوضش کن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
وای کثیفه ک. من نمیدونم چرا مال استارتر جوونه میزنه منم تو کابینت نگه میدارم و هیچی نمیشه

توی ظرف چجور کثیفه من هر جمعه هم کل یخچالو تمیز میکنم این چند سال که مشکلی پیش نیومده الان هوا گرمه تو گرما زود پلاسیده میشه

سیب زمینی و پیاز و کنار هم بزار جوونه نمیزنه ادویه هاتم احتمالا کهنه بوده یکیش به بقیه زده و جاشون گ ...

واقفا؟ اللن مال من یه کشو سیب زمینیه و یه کشو پیاز. واسه همین جونه نمیزنه؟ 

2706