2737
2734
عنوان

همراه زایمان باید چه کارایی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 74 پست

بعضی جاها پرستار میزاره بعضی بیمارستانا هم همراه باید بچه رو بگیری تا شیر بخوره چون تا۱۲ساعت خواهرت باید دراز کشیده باشه بقیش دیگه رسیدگی ب بچه است 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیشب بیمارستان بودم طرف داشت زایمان میکرد هی به همراه چیز میز میگفتن همراه باید سریع میرفت و تهیه میکرد.همه کارهارو خود پرستارها انجام میدن دنبال خرید فرستادن برا همراهه و اینکه موقعی که اوردنش بخش کمک کنی به بچه شیر بده چون بعد زایمان اگر تکون بده سرشو بعدها سردرد بدی میگیره و اگر خواست بره توالت کمکش کنی و از این قبیل کارها

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
اره

نه هیچکاری لازم نیست بکنی، منکه پسرمو حتی موقع شیر خوردن میومدن میزاشتن بغلم، عوض کردنشو شستنشم کلا با خودشون بود، رسیدگی به خودمم کامل باخودشون حتی معذرت میخوام دستشویی رفتنم، همراهم فقط خورد و خوابید انقد بهش خوش گذشت که شده یه خاطه خوش براش😂😂

2731

بتونه کمکت کنه جابجا بشی یعنی از نظر جثه زیاد ظریف و ضعیف نباشه به بیخوابی هم مقاوم باشه. شیافم که کمک بهیار میذاره دیگه واسه منم همون کمک بهیارا گذاشتن بیمارستان دولتی بودم البته خواهرم تمام تلاششو کرد ولی نتونست و یکی از همونا رو صدا کرد گذاشت کاش از اول همونا اومده بود از خجالت مردم😭😭

شیاف را اگه لازم باشه یا خودش میذاره یا پرستار

شما باید کمکش کنی تا بچه را شیر بده، اگر بچه خودش را کثیف کرد بشوریش، دست خواهرت را بگیری یکم راه ببریش اگه کمک لازم داشت پرستار  ا صدا کنی

خدا خیرت بده که میری کمکش

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738

شیاف رو خود پرستار میذاره

شما فقط خوراکی بده دست خواهرت بخوره 

بچه را بده بهش و دو باره بعد شیر خوردن بذار تو تختش

بادگلو بچه را بگیر 

و اگه گریه کر بچه آرومش کن

همین 

یک مجله یا کتابم با خودت ببر

ن عزیزم داروهارو پرستارا به بیمارا میدن کارایی مثل لگن گذاشتن و شیاف گذاشتن و اینا وظیفه کمک پرستاره شما فقط خواهرت چیزی خواست یا خواست راه بره یا به نی نی شیر بده جاش و عوض کنه باید کمک کنی بهش

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706