2737
2734

عروسی دعوت بودیم حاضر که شدیم از اتاق اومدم بیرون همسر جان یه بند به پرو پام میپیچید که یکم دیرتر بریم به مراد دلش برسه🤣مقاومت کردم و رفتیم خلاصه بماند که تو راه چقدر برای شب خطو نشون کشید. شب ساعت ۲ بود رسیدیم خونه نزاشت پام برسه به اتاق همون وسط خونه رو مبل .... 🤣  بعد هفته بعدش باید پریود میشدم که نشدم فهمیدم بعلههه . دومی هم که نتونست کنترل کنه چون جلوگیریمون طبیعی بود . ببین پس. ربطی به ماه و سال و ساعت و وقت دقیق نداره. مهم اینه دلت خوش باشه سرت سلامت باشه از زندگیت راضی باشی مال حلال بخوریو بپوشی.همین

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست...
من با اینکه نماز میخونم و معتقدم ولی اصلا ازین موضوع سر در نمیارم خب خیلیامون ممکنه تو هنین قمر در ع ...

منم  به این چیزا فکرمیکنم  

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رعایت کردم خیلی هم قرآن و دعا خوندم بارداری دخترم فوق العاده آروم و با هوش و مهربون هستش به انرژی ...

من نه اهل قران خوندن هستم نه دعا کردن. هم دخترم خوشگله هم مهربونه هم شیطونه بامزه.نه شیطون خرابکار. فکر نمیکنم ربطی به این چیزا داشته باشه. 

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست...
من نه اهل قران خوندن هستم نه دعا کردن. هم دخترم خوشگله هم مهربونه هم شیطونه بامزه.نه شیطون خرابکار. ...

من به انرژی مثبت اعتقاد دارم   و سعی میکنم با قرآن و دعا این انرژی رو جذب خودم و جنین بکنم نتیجه اش رو هم دیدم تو لحظه لحظه زندگیم 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2728