2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
روزای قمر عقربه دیگه  که  باید جلوگیری کرد

من با اینکه نماز میخونم و معتقدم ولی اصلا ازین موضوع سر در نمیارم خب خیلیامون ممکنه تو هنین قمر در عقرب شکل گرفته باشیم قاتل که نشدیم

من حقیقتش قصد بارداری ندارم، ولی فکر نمیکنم کسی اینارو رعایت کنه، مثلا فلان ساعت تا فلان ساعت نحسه، ...

نه دیگه  ساعتش انقد تاثیر گذار نیس     بعدشم مردا که همکاری نمیکنن . حالا میخاد ، مثلا بگی یک ساعت دیگه ساعت  سعده    تا یک ساعت دیگه حسش رفته

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه

من رعایت کردم خیلی هم قرآن و دعا خوندم بارداری دخترم فوق العاده آروم و با هوش و مهربون هستش به انرژی مثبت خیلی اعتقاد دارم 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
الان شما بچه داری؟

گلم کتاب ریحانه بهشتی رو بخر.قیمتی هم نداره هفت هزارتومنه.کامل قبل بارداری و ادابش و دوران بارداری رو برات توضیح میده.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2706