2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیشده گلم 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

اندومتریوز کیست نیست 🤔

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

خب سوالت چیه خانومی

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
2738

تقریبا منظم بود گاهی دوسه روز زودتر 

هنوز ک تو انتظارم ☹

البته من چسبندگی رحم به مثانه داشتم

ک تازه لاپاراکردم

تقریبا منظم بود گاهی دوسه روز زودتر  هنوز ک تو انتظارم ☹ البته من چسبندگی رحم به مثانه داشتم ...

من چسبندگی تخمدان چپ ب لگن دارم چندوقته منتظری؟ پس چرا من پریود نمیشم؟

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
من چسبندگی تخمدان چپ ب لگن دارم چندوقته منتظری؟ پس چرا من پریود نمیشم؟

شما تخمدانت درگیره ...

من رحمم از پشت به مثانه چسبندگی شدید داشت ویک لوله ام هم چسبندگی داره و باز نمیشه هیچ جوره...

حدود یکساله 

دوماهه عمل کردم 

میشه با اندو باردار شد؟ 

اینکه نشه یا بشه معلوم نیست

من تقریبا تازه ازدواج کردم

پیش دکتر رفتم گفت ممکنه بشی یا نشی

هیچی معلوم نیست

ولی بهم پیشنهاد کرد جلوگیری نکنم زودتر باردار بشم

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
2706