2733
2739
عنوان

یه سوال نخندیداااا گیج شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 79 پست
اگر گازت فر داره مایکروویو بگیر ولی اگه فر نداری سولاردام بگیر. *مایکروفر هم یک غلط مصتلحه!

یعنی فقط سولاردام میشه باهاش همه کار کرد

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر سولاردام بگیری کیک و شیرینی هم می تونی پزی چون فر هم داره ولی به نظرم توی این گرونی نمی صرفه سول ...

نه هنوز نگرفتم ولی خواستم اضافی نگیرم سولاردام چنده الان

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2731
سولاردام ترکیب این چند چیزه!نکته اش همینه!تازه حالت هایی داره که چند چیز رو همزمان روشن می کنه!

پس همینو میگیرم

چه عالی پس سولاردام کافیه

راجع به اشعه هم من هنوز اثباتی بر ضرر داشتنش نشنیدم ولی مردم بیشتر از اسمش می ترسن؛ولی سرطان زا بودن سرخ کردنی ثابت شده ولی مردم اونقدرا ازش نمی ترسن!

2738
انگار سولاردام بهتره 

هر كدوم كه گرفتين دوره اموزشيش را حتما برين ياد بگيرين خودم ماكرو دارم مادرشوهرم سولاردام  مامانمم يه نوع سولار دام كهروش شعله اجاق گاز داره ولي همگي  براي گرم كردن غذا و يخ زدايي استفاده ميكنيم اينطوري  پول دور ريختنه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
راجع به اشعه هم من هنوز اثباتی بر ضرر داشتنش نشنیدم ولی مردم بیشتر از اسمش می ترسن؛ولی سرطان زا بودن ...

ممنون عزیزم

هر كدوم كه گرفتين دوره اموزشيش را حتما برين ياد بگيرين خودم ماكرو دارم مادرشوهرم سولاردام  ماما ...

درسته واقعا

2706