2737
2739
عنوان

بچه ها آوینارم مادرشوهرم بهم زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 155 پست
موافقم  از مادرت خواهش کن که با مادرشوهرت تماس بگیره و باهاش صحبت کنه و ازش بخواد که نیاد دنبا ...

مامانش میگه کارش خیلی اشتباه بوده .

مامانش طرف منو داره بخاطر همون غروب میخواد بیاد دنبالم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانش میگه کارش خیلی اشتباه بوده . مامانش طرف منو داره بخاطر همون غروب میخواد بیاد دنبالم

خیلی خوبه 

اما اون باید متوجه اشتباهش بشه تا دیگه تکرار نکنه 

سعی کن اینو به مادرشوهرت بفهمونید 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2731
مامانش میگه کارش خیلی اشتباه بوده . مامانش طرف منو داره بخاطر همون غروب میخواد بیاد دنبالم

میتونه بیاد بشینه حرف بزنه 

دوست گرامی شما با مادرش زندگی میکنی مگه ؟

مادرش قبول داره کار پسرش بد بوده 

خود این اقا چی اونم قبول داره ؟ عذرخواهی مادرش چه فایده داره وقتی این اقا از کرده خودش پشیمون نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
عاقلانه نیس شما بری عزیزم مادرشوهرتم اوند شما برو تو اتاق بزار مامانت خودش حرف بزنه باهاش و بگه ...

اونام خودشون میدونن پسرشون مقصره که دارن پادرمیونی میکنن ولی بابام خیلی عصبیه میگه چرا دخترمو تو خیابون ول کرده چرا نیاورده بزاره دم خونه خودمون

اينقد چيز مهمي نبودن به نظرم بزار مادرشوهرت بياد باهاش حرف بزن من فك كردم خيانت كرده شوهره يا زدش ...

خوشبحالتون که تهمت زدن بهتون از کتک خوردن براتون کم اهمیت تره 

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
2740
دختر فقط خودم یعنی هرچی مامانم میگه همونو انجام میدم مسئله ای هم با خانواده شوهرم پیش بیاد یه کلا وا ...

خووووووووووش بحالت مامان من که الهی خدا عمر هزار ساله بهش بده خیلی ساده اس و همش میگه باشه کوتاه بیا خدا خودش میبینه

خدایا هزاران بار شکرررررررت مراقب دوقلوهایم باش و یکدونه داداشمو شفا بده و دامادیشو ببینیم منم تا آخر عمررررر کنیزتم
آخه شوهرم لجبازه . اگه دیگه دنبالم نیان چی

بااااید شوهرت بیاد الان با مامانش برگردی پس فردا میگه  من نمیخواستم اگر میخواستم خودم میومدم! تو خودتو کوچیک کردی با مامانم اومدی اون بدون هماهنگی من اومده! 

الانم مادرشوهرت میاد میگه روی منو زمین ننداز گول حرفهاشو نخور! 

بگو ‌‌شما نتونستی پسرتو راضی کنی بیاریش! میخوای منو راضی کنی! به نظرم پسرتون باید روی شما رو زمین نمینداخت و شما رو تنها نمیفرستاد! 

بعدم من بخاطر چیز کوچکی نیومدم خونه گدرم بهم تهمت زده شده و از اون، طرف نصف شب منو ول کرده! 

الانم معلومه همچنان از کارش راضیه

اونام خودشون میدونن پسرشون مقصره که دارن پادرمیونی میکنن ولی بابام خیلی عصبیه میگه چرا دخترمو تو خیا ...

توچیزی که میخای بشنوی اینه که همه بگن برو.بامادرشوهرت..دلته بری برو عزیزم با مادرشوهرت دیگه چرا خودتو اذیت میکنی .ب حرف دلت گوش کن 

استاتر تو که میخوای بری 

خوب برو 

چرا تاپیک میزنی اینقدر ما را حرص میدی 

دیگه نمیشه یکی که دلش به رفت هست و بخواهی منطقی ارشاد کنی

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است .