2737
2739
عنوان

عدم تعآدل برنامه ام با نامزدم😕

399 بازدید | 33 پست

سلام رفقا، من حدود یک ماهی هست نامزد کردم ، کنکوری 99 هم هستم ، نامزدم خیلی درک ام میکنه چون خودش هم وقت زیادی برای درس اش گذاشته   براش مهم بوده ، درک ام میکنه که حداقل باید روزی 10 ساعت بخونم و کلی برنامه ریزی دارم، اما باز یکم بهم ریخته کارام، مثلا دیروز دقیقا زمانی که من باید شروع کنم به خوندن پیام داد و گیرررررر که امروز باید ببرمببرم بیرون تا حال و هوات عوض شه😐 هر چی میگم من والا حال ام خوبه، فقط نیاز دارم الان به برنامه ام برسم، میگه، روزای دیگه من سرکارم الان باید بریم😐 

خیلی پیش آمده از این چیزا، حالا من موندم چکار کنم اگر برم درس ام میمونه، اگر نرم به دل میگیره، شاید مسئله مهم ای نباشه اما یک بار نیست که من بگم اشکال نداره، نمیرم، به هر حال اونم دوست داره با هم مثل خیلی ها توی دوران نامزدی بریم تفریح و خاطره بسازیم😑😕

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یک پنج شنبه یا جمعه 5 بعد از ظهر به بعد درس نخونی چیزی نمیشه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

والا من کنکوری سال 85بودم

نامزدم نداشتم

با بدبختی روزی 12ساعت درس میخوندم

چطوری میخوای به جفتش برسی؟!

بابد اونی که برات مهمتره انتخاب کنیو وقت بیشتری براش بذاری!

یا برنامه بریزی برای درست و ازش بخوای تو ساعات مشخصی بهت زنگ بزنه، یا بیرون برید

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
خو وقتي سركاره تو خييييلي بخون كهجبران بشه

😂😂 خب من کم کم دارم ساعت مطالعه ام رو میبرم بالا،  یکهو خیلی بخونم مغزم ارور میده

2738
یک پنج شنبه یا جمعه 5 بعد از ظهر به بعد درس نخونی چیزی نمیشه

خب عقب میفتم، دلهره میگیرم که رقبا دارن میخونن، من پی گشت و گذارم

والا من کنکوری سال 85بودم نامزدم نداشتم با بدبختی روزی 12ساعت درس میخوندم چطوری میخوای به جفتش بر ...

الان دقیقا مسئله ام همینه، چطور به دوتاش برسم، شما چی قبول شدید؟؟

نه اینکع دیگه ندارمش جدا شدیم

آون این شانس رو از دست داد که تو رو نداره☺ ناراحت نباش عشق من ، روزای ناب در انتظارته🍃💙🌊

2706