2737
2739

من پسرمو پیش دکتر مرجانی به دنیا اوردم با سزارین واقعا دکتر خوب و مهربون و آرومیه و خیلی با سواد. تو این دوره زمونه که هر کسی دکتر میشه واقعا دکتر خوب کمه باید قدر اینارو دونست. فکککر می کنم این سایتش باشه شایدم اشتباه می کنم https://doctormarjani.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواهرم یکی از مراجعین خانم دکتر مهتاب مرجانیه. چه برای زایمان و مشاوره های قبل و بعدش و چه برای مشکلات مختلفی که براش پیش میاد. منم یکی دو بار رفتم پیششون برای مشکلات دوره قاعدگیم. خیلی خانم خوش برخوردی هستن و واقعا تخصصی کار میکنن.

آدرس دقیقشونو میتونی از سایت برداری عزیزم یا باهاشون تماس بگیری بپرسی

https://doctormarjani.com/
88602689
88602690

2728
من پسرمو پیش دکتر مرجانی به دنیا اوردم با سزارین واقعا دکتر خوب و مهربون و آرومیه و خیلی با سواد. تو ...

عزیزم نمیدونی کدوم بیمارستانها هستن؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

واقعاجالبه که اینقدرخشم دارین!آیا اونجا اعتراض خودتونوبیان کردین؟واکنش دکترچی بود؟ بیمارانی که به هردلیل از دکتر میخوان هم تخفیف میگیرن وهم بارها شده که وقتی بیماری کاری لازم داره و پول نداره بدون دریافت هزینه ویا فقط هزینه مصرفی کاربیمارها روانجام میدن.شما هم اگر مطرح میکردین حتما متوجه میشدین که دکتردزد نیستن ولی شما بی انصاف و بی ادب هستین.

من پسرمو پیش دکتر مرجانی به دنیا اوردم با سزارین واقعا دکتر خوب و مهربون و آرومیه و خیلی با سواد. تو ...

گذاشتن لینک ممنوع هست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
گذاشتن لینک ممنوع هست

چقدر عجیب که کامنت های توهین و ناسزا رو حذف نمیکنید. یعنی هر رقیبی میتونه با ناسزا همکار خودش رو خراب کنه؟ کافیه یه اسکرین شات از این بگیریم و تو شبکه های اجتماعی پخش کنیم. بعد مشخص میشه که چقدر نی نی سایت بی در و پیکره و نظارتی روش نیست

2738
2706