2737
2739

انقباض ک میگن چیه؟، خیلی شکمم دلپیچه و نفخ داره کارمیکنه 

کته درسکردم ولی با سیب زمینی و گوشت وماست میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انگار اسهال ویروس جدیده ... شوهر منم ۱۰ روز این طورا مریض بود سرمم وصل کرد ولی خوب نمیشد ... ببین نوشابه بخور کته ماست بخور دستورش تو اینترنت بزن نبات سوخته درست کن بخور انشاالله بهتر میشی ولی دکترم برو چون بارداری

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

عزیزم برو دکتر ولی سیر و ماست ضدعفونی میکنه معدت اما حتما دکتر برو خوددرمانئ نکن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
وای 

من که رفتم بیمارستان گفتم ۲۰ روزه اسهال ودلپیچه دارم البته زیاد نبود فقط اون روزی که رفتم دکتر شدید شده بودفورا منو بردن زایشگاه ۲شب بستریم کردن تا میتونستن حرف بارم کردن که چرا دیر اومدی