2733
2739
عنوان

تازگیا خیلی تیپ میزنه حتما با اون دختره دوس شده 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن تازه یکی شده😭😭

یعنی چی؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738
نرفتی بگی یکی دیگ بردش    

جییییییییغغغ هی خاستم بگم گفتن نه اون باید بگه نه خودتو خورد میکنی نه دختر مگ میگه نه بدتر ازت بدش میاددددد 😭😭😭😭 ای مهسای بدبخت

جییییییییغغغ هی خاستم بگم گفتن نه اون باید بگه نه خودتو خورد میکنی نه دختر مگ میگه نه بدتر ازت بدش م ...

حالا مستقیما که نمی‌خواست بگی به قول یکی از کاربرا باید سیگنال میفرستادی😂😂

I would rather fail chasing a great dream that succeed at doing nothing

خدایا تو رو به عظمتت قسم امیرحسین رو بهش برسون دست از سر مون برداره 😭😢😐

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2706