2737
2739

خانما به نظر شما زن همیشه  باید با سیاست و زیرکی و محبت و سکوت و کوتاهاومدن زندگیشو نگه داره یا گاهی لازمه خودی نشون بده و دعوا کنه

من همش سکوت میکنم و کاری به کار شوهرم ندارم 

حس میکنم زیادی از حدم نباید محبت کرد و کوتاه اومد...؟

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

بعضی وقتام باید یه تشر بزنی ک قدر آروم بودنتو بدونن

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من دو طرف باید بفهمن که طرفو با همین ویژگیا پسندیدن. البته نکته سنجی قطعن خیلی خوبه و نشونه هوش طرفه. ولی وقتی باعث هار شدن طرف مقابل بشه نه. به من میگفتن چرا سیاست نداری هر چی دیدی بخند هرچی شنیدی نادیده بگیر همش تعریف کن از پسر اسکل عوضی دروغگوی ما. در کل کور و کر و لال باش کن. منم گفتم اون زندگی لایق ریش عمتون

2728