2733
2739
عنوان

کمککککککککک😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 30 پست
نه میترسم خونشو عوض کنن

وااااا😐😐پاشو بچرو ببر بیمارستان...اگه خیلی بالا بره رو مغزش اثر میزاره😐😐پاشو سریع باش

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه میترسم شیر خودمو نگیره نمیفهمم چکار کنم

منم میترسیدم اما بچم بخاطر سینه م گریه میکرد لابلاش میدادم سریع میخورد نگران نباش خوب میشه زود 

زردی و همه میگیرن و خوب میشن

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2731

قدیم چند قطره لیمو شیرین میدادن ...

حجامت پشت گوش میکردن ...

ولی الان دیگه بیمارستان هست دکتر هست 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
وااااا😐😐پاشو بچرو ببر بیمارستان...اگه خیلی بالا بره رو مغزش اثر میزاره😐😐پاشو سریع باش

الان توخونه زیر دستگاهه تا عصر ببرمش پیش دکترش ببینم تجویزش چیه😭

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    
الان توخونه زیر دستگاهه تا عصر ببرمش پیش دکترش ببینم تجویزش چیه😭

خواهش میکنم زودتر...من سه تا بچه دارم سه تاشونم واسه زردی بستری کردم خوب شدن.

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
من دوروز شیر خودم و ندادم اومد پایین  دکترم‌گفت دوروز شیر خشک بده سخته اما لابلاش کمی میدادم ک ...

آره منم شیرخودم و ندادم زود اومد پایین تو بیمارستان

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
2738
سرش ۱۲،بدنش ۱۴ ست .بیمارستان میترسم خونشو عوض کنن

عزیزم بچه من رو۹بود بعد از۹روز رفته بود روی۱۵دوروز بستری شد اومد رو۷...نگران نباش اگه ببری بستری میکنن،اونقدر بالا نیست که خونش عوض کنن

عزیزم بچه من رو۹بود بعد از۹روز رفته بود روی۱۵دوروز بستری شد اومد رو۷...نگران نباش اگه ببری بستری میک ...

شیرخودتو میدادیش تو بیمارستان

ازش خونم میکشیدن؟

وقتی میخوان بستری کنن از دستش خون میگیرن تاگروه خونی و...مشخص بشه،روزی دوبار هم از کف پا میگیرن مقدار خیلی کم،خودتو ناراحت نکن،من خیلی گریه میکردم حالاکه نزدیک دوسالشه میگم چراانقد زیادی حساس بودم  

وقتی میخوان بستری کنن از دستش خون میگیرن تاگروه خونی و...مشخص بشه،روزی دوبار هم از کف پا میگیرن مقدا ...

وای بیمارستان از همین چیاش میترسم اصلا دل ندارم گناهه خیلی کوچیکه ب زور سه کیلو هست😔😔