2726
عنوان

کمککککککککک😣😣

171 بازدید | 30 پست

زردی بچم پایین نمیا ۱۲روزشه هرکار ک بگید کردم،دستگاه و قطره شیر خشت دادم خوب نشد خواهش میکنم از تجربهاتون بگین حال کوچولوم خوب شه دعا خیرتون میکنم شدید ب کمکتون احتیاج دارم

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوروز شیر خودم و ندادم اومد پایین 

دکترم‌گفت دوروز شیر خشک بده سخته اما لابلاش کمی میدادم که اروم بشه فقط اما خداروشکر اومد پایین

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2728
سرش ۱۲،بدنش ۱۴ ست .بیمارستان میترسم خونشو عوض کنن

وا

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
من دوروز شیر خودم و ندادم اومد پایین  دکترم‌گفت دوروز شیر خشک بده سخته اما لابلاش کمی میدادم ک ...

اخه میترسم شیر خودمو نگیره نمیفهمم چکار کنم

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    

انشاالله به اونجا نمیرسه 

مهتابی براش گذاشتی توی خونه ...

ببر بیمارستان جای خوب عالی ببر 

نترس خدا بزرگه ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706