2733
2734

خودم هشت ماهه حاملم يه پسر چهارساله دارم كه بشدت عصبي و پرخاشگر هست درخواستاي معموليش با جيغ وداده جوري كه اگه برخلاف ميلش عمل بشه اونقدر جيغ وگريه و خودشو به زمين ميكوبه كه يا بخواستش ميرسه يا كتك ميخوره واقعا دارم از دستش رواني ميشم بااين وضعم وقتي جيغ و داد ميكنه بشدت حالم بد ميشه و طپش قلب ميگيرم ديگه نميدونم چيكار كنم  

بچه های 4 ساله اکثرا همینطورن- باید حواسشو پرت کنی-براش سی دی کارتون بذار

داشت كارتون ميديد يهو داد زد كه بعدازين چي ميده من چون داد ميزد جوابشو ندادم اونم بدتر كرد گفتم بايد آروم بگي تا جوابتو بدم يهو شروع كرد به جيغ زدن و پاكوبيدن كه جوابمو بده و حرف بزن منم از كوره دررفتم انداختمش تو اتاقش كه خيلي. بدتر شد اونقدر جيغ زد و گريه كرد كه جيش كرد توي شلوارش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممکنه مال سنش باشه ولی اگر حس میکنی بیش از حده از مشاور کمک بگیر چون با اومدن دومی اوضاع بد میپیچه ب ...

از نظز ديگران هم بچه خيلي شيطون و پرخاشگريه با بچه هاي ديگه فقط تا زماني كه كامل بحرفش گوش كنن كنار مياد ولي غيرازاون دعوا و جيغ وداد

عزیزم همه میگن منظور مادر خواهر دوست مشاوره که به جیغ و داد و گریه توجه نکنید ولی واقعا تو اون شرایط نیستند دلت کباب میشه برای بچت منم این مشکلو داشتم فقط با محبت بیشتر حل شد مثلا جیغ کهمیزد من میرفتم بوسش میکردم بغلش میکردم و جوابشو میدادم یا فلان چیزو میدام و میگفتم تو ارومم بگی منمیشنوم .خیلی بهتر جواب داد تا بی محلی من نسبت به جبغ و داد و گریه هاش

2738
از نظز ديگران هم بچه خيلي شيطون و پرخاشگريه با بچه هاي ديگه فقط تا زماني كه كامل بحرفش گوش كنن كنار ...

دختر منم چهار ساله ست جدیدا خیلی داد میزنه نه میگه بخصوص به برادرش هم حسادت میکنه تا حدی میتونه مال سنش باشه 

عزیزم همه میگن منظور مادر خواهر دوست مشاوره که به جیغ و داد و گریه توجه نکنید ولی واقعا تو اون شرایط ...

اگه با محبت بغلش كنم سريع آروم ميشه ولي بازم اينكارو تكرار ميكنه ديگه خسته شدم

مخصوصا جلوي ديگران و دوست و آشنا آبرو واسم نمونده

منم یه پسر 5 ساله و یه دو ساله دارم  وقتی که شدیدا پرخاشگری می کنن خودم گاهی میرم تو اتاق در رو ...

دراين حد كه گفتم پرخاشگر هستن؟

جوري كه خودشو به زمين بكوبه و اونقدر جيغ بزنه كه صداش بگيره و جيش كنه تو شلوارش

پسر کوچیکم جیغ می زنه و خیلی رو اعصابه و دلیلش دخالت اطرافیان روی تربیتش هس.اولی رو تنها بودم یه شهر دیگه پسر خوبیه ولی دومی حتی ادامه ی پرخاش و داد و بیدادش رو میاره تو اتاق و باز هم توجهی نمی کنم تا اروم میشه

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
2706