2737
2734
عنوان

تشنگی زیاد

156 بازدید | 8 پست

پسرم دوسال و نیمه اس خیلی آب میخوره چ خونه باشه چ بریم بیرون.فکر میکردم الکی میگه تشنشه ولی واقعا آب رو میخوره .میگم خدایی نکرده قند نداشته باشه؟بچه های شما هام اینجورین

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉

پسر منم همینطوریه 

فکرنکنم از قند باشه چون‌من خودم از بچگی کلا اب زیاد میخورم در طول روز و هیچ وقت قند نداشتم 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن که روزوشب درحال آب خوردنه هواگرمه فعالیت بچه هام خیلی زیاده عرق میکنن تشنه میشن ولی محض احتیاط ببریه تست قندخون ازش بگیرن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2728
پسر منم همینطوریه  فکرنکنم از قند باشه چون‌من خودم از بچگی کلا اب زیاد میخورم در طول روز و هیچ ...

یعنی واقعا تشنگیه یا عادت کردن بخورن

دخترمن که روزوشب درحال آب خوردنه هواگرمه فعالیت بچه هام خیلی زیاده عرق میکنن تشنه میشن ولی محض احتیا ...

مرسی

حتما جدی بگیر و آزمایش قند بده

خدایی نکرده اگه مشکل قند داشته باشه پی گیر نشی ممکنه خونش اسیدی بشه

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
حتما جدی بگیر و آزمایش قند بده خدایی نکرده اگه مشکل قند داشته باشه پی گیر نشی ممکنه خونش اسیدی بشه

😘

2738
یعنی واقعا تشنگیه یا عادت کردن بخورن

تشنگیه و لذخ بخشه واسشون 

از خدات باشه اب زیاد بخوره دیگه  اب بدنش کم نمیشه

من سرکار رفتنی صبح ها باید اب میخوردم بعد میرفتم بیرون   

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.