2733
2739

سلام خانومها،من ازشهرستان های اطراف میخام بیام اصفهان پسرم نارس به دنیااومدوالان۳۹روزشه،به شدت سینش صدامیده وخس خس میکنه،خلاصه خیلی نگرانم😭😭

فوق تخصص ریه کودکان خوب اگه میشناسیدیامتخصص نوردان خوب اگه سراغ دارین که امروزعصرهم بیارمش ونوبتم بشه ممنونتون میشم😍

اگه آدرس و شماره تلفن هم بذارید ممنون میشم 😘😘😘😘

نگیدسرچ که چیزی دست گیرم نشد.....🤗🤗🤗

عزیزم‌من خودم پسرمو بخاطر شیر نخوردن میخوام ببرم پیش دکتر زهره بدیعی.متخصص اطفال هستن و فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد.هیئت علمی دانشگاه هم هست.شمارشو تو نت پیدا کن ساعت ۳ونیم زنگ بزن نوبت بگیر خود دکتر ۵ونیم میاد.البته اگه دوست داری بری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببرش بیمارستان امام حسین تخصصی کودکان هست

آدرسش دروازه تهران یا میدان جمهوری خیابان امام خمینی

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
2738
وایستا الان برات پیدامیکنم ولی دکتر صادق نیا متخصص نوزادانه و توی درمانگاه شهیدبهشتی میشینه عالیه دل ...

دست گلت دردنکنه،شمارشوبرام بذار،میخام امروزنوبتم بشه

عزیزم من تاحالا تو مطب پیشش نرفتم چون فقط توبیمارستان بودم ولی شماره بیمارستان بهشتی اینه زنگ بزن اگه همین نوبت دهیش بود بگو برا صادق نیا نوبت میخوام ازساعت ۲فکرکنم باید زنگ بزنی.  

۰۳۱۵۵۵۴۰۰۲۶. الان زنگ بزن راجع بهش بپرس

عزیزم نوزادتون چندوقتشه؟ من پیش همه دکترا بودم ارمانیان ایرانپور بدیعی صادق نیا خداییش همشون خوب بودن البته ارمانیان یکم دارو زیادمیده ایرانپور و صادق نیا کارشون بهتره.ولی اگه تونستی پیش دکتر ریه ببریش بهتره

2706