2752
2734
عنوان

بی بی چک

540 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من بی بی چک زدم هاله انداخت از اولش خیلی کمرنگ بود تا ده دقیقه پررنگ تر بود 

مدیکوره میترسم کاذب باشه 

چطور باید عکسشو بزارم 

یا حسین به حق علی اصغرت (رب هب لی من لدنک ذریت الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا میترسی کاذب باشه عزیزم؟؟ اخه سنی نداری. 17 سالته!!! 

حداقلللللل تا 5 سال دیگه جا داری و حداکثر تا 15 سال دیگه

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

من 17 سالم نیست 30 سالمه 

و نزدیک 3ساله منتظرم 

این ماه دومین ای یو ایم بود و دکتر گفت احتمال بارداریت خیلی کمه

یا حسین به حق علی اصغرت (رب هب لی من لدنک ذریت الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین )

عصر جواب ازمایشمو میگیرم میام خبر میدم ولی بی بی خیلی کمرنگه 

نمیدونم والا برام دعا کنید 

سلام دوستان‌ این یعنی چی؟؟؟ سه روز مونده به پری بی بی اینجوری شد اولش خیلی محو بود بعد ده دقیقه این ...

سلام خانومی  منم مثل شمام امروز ۳۱ پریودمه دقیقا تو همین وضعیته بی بی چکم رفتم بتا دادم  گفتن باید تکرار شه حتما برو از بتا بده  به احتمال زیاد حامله عزیزم

سلام خانومی  منم مثل شمام امروز ۳۱ پریودمه دقیقا تو همین وضعیته بی بی چکم رفتم بتا دادم  گ ...

من سوم تیر تاریخ اخرین پریودیم بود فردا داریم میریم شمال تا برگردیم باید صبر کنم چقدر سخته این انتظار 

2706