2737
2739

اومدم آزمایش برای بارداری....

هنوز ازم نگرفتن توی نوبتم دلم داره مثل چی شور میزنه همش میگم نکنه الان پری بشم🤦‍♀️😑

۵روز تاخیر اومدم آز برام دعا کنین تا دلم اروم بگیره🙏

هرچی صلاحه اتفاق بیوفته...!

میگه جوابش بعد از ظهر میاد نمیشه بهش بگم زودتر بده...؟

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیکار کردی بعد یک سال باردار شدی توی تاپیکهای قبلیت خوندم یک سال اقدام بودی

هنوز معلوم نیست باردارم یا نه این ماه میشه ۱سال اقدامم...!

یسری دارو گیاهی و ژل رویال مصرف داشتیم منو آقامون...!

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
2738
انشالله بارداری عزیزم بی بی نزده بودی؟

نه هم شرایطش نبود هم اینکه گفتم میام آزمایش

برای منونیم ثاعته داد

به من میگه بعد از ظهر بگم اورژانسی هزینش بیشتر میشه...؟

الکی استرس نده به خودت اروم باش به خدا توکل نفس عمیق بکش چهارتا صلوات بفرست ارووووووم حالا انشاالله مثبت میشه منم بلایک بخونم خوشحال بشم

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
هنوز معلوم نیست باردارم یا نه این ماه میشه ۱سال اقدامم...! یسری دارو گیاهی و ژل رویال مصرف داشتیم م ...

چرا ميشه بهش بگيد زودتر جوابشو بده

بايد ازشون بخواين تو برگه تو واژه اورژانسي رو ثبت كنه

منم برا آزمايش بارداريم گفتم عجله دارم برام زد اوژانسي

2 ساعته ام جوابش اومد 

ايشاله كه بارداري عزيزم

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
2706