2737
2734

آخه گناه من چیه بخدا سه جور سه جور غذا می زارم جلوش دکتر گفت به زور بهش نده بزار خودش بخوره از هر کدوم یه ذره میخوره بقیه رو می ریزه بعضی وقتا به زور بهش میدم تفش میکنه موقع برنامه کودک میدم سرگرمش میکنم بازم یه ذره میخوره شوهر بیچارم هم انواع ویتامین خارجی و قطره آهن خوب واسش میگیره بعد بقیه یه جوری منو متهم میکنن که انگار من از عمد بهش غذا نمیدم ،هفده ماهشه ده کیلوئه

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهرمنم اینجوری بود الانم که ۱۶ سالشه بازم اینجوره کلا ۴۰ گیلوعه الان ،حرص نخور.مامان منم خیلی کارا گرد ولی این وزنش بالانرفت .

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2738

حرف مردم مهم نیست وزنشم خوبه دختر من دوسال و نیمشه دوازده کیلوعه قدش بلنده انقدر بردم دکترو مولتی ویتامین و آهن و اینا دادم آخر سر دکتر گفت ریز جثه اس بچه تون کلا

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

لاغری بیماری نیست چاقی بیماریه 😔😔😔😔

ولش کن حرف مردمو اونا تا لحظه مرگشون حرف مفت میزنن، چاق باشه مثل من همیشه در عذاب و بدبختیه😔😔 ولش کن در حد اینکه گشنه نمونه کافیه بهش غذای اضافه نده 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 

ولشون کن بابا.مهم خودتی که میدونی به بچه میرسی.الان آدم بزرگ هم میبینی خیلی میخوره ولی همچنان لاغره.یکم اعتماد له نفس داشته باش عوض ناراحتی جوابشونو بده.دکتر راست میگه غذا به زور اصلا نده بچه از غذا زده میشه هر چی دوس داره براش درست کن

بگو هیچکس بیشتر از مادر دلسوز بچه نیست مگه دیوونه ام که به بچه غذا ندم 

دکتر گفته سالمه و مشکلی نداره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بقولی در دروازه شهرو میشه بست دهن مردمو نه 

خوب میشه ولی تاقبل اون اگه کسی متهمت کرد به کمکاری جوتبشو محترمانه بده بگو اگه شما تازه دیدیش و از این نسبت فامیلی باهاش اینجوری میگی من مادرشم و هر روز میبینمش. با این حرفا فقط منو ماراحت میکنید لطفا ادامه ندید

...یک عدد آدم...
2706