2733
2734
عنوان

میخوام ازدواح کنم ولی خواهرم میگه..

889 بازدید | 70 پست

سلام دوستان 

عزیزای دل میخواستم یه راهنمایی بکنید منو 

خواهر من اول اسفند عقد کرد و قراره تابستون سال بعد عروسی کنن،و حالا من میخوام ازدواج کنم به نظرتون اشکالی نداره تا خواهرم ازدواج کرده منم ازدواج کنم؟ اخه به خواهرم قبلا گفتم تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم گفت نه حالا زوده و بابا گناه داره از کجا بیاره،درصورتی که واسه خودش از این فکرا نمیکرد همه چی میخواست😐😒  کسی تجربه ای داشته در این مورد؟

سلام دوستان روزبخیر

ختم خواستین برای حاجت یا امواتتون درخدمتم

ممنون میشم به اشناودوستاتونم معرفیم کنین

ختم هرجز قران۱۰

چله یس۲۰۰

چله زیارت عاشورا۲۵۰

چله رحمن۲۰۰

رحمن و یس۳۰

ختم انعام۵۰

۱۰۰۰صلوت۱۰۰۰۰

چله واقعه برای رزق۱۵۰

ختم۱۰۰تاتوحید برای حاجت۵۰۰۰

التماس دعا

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازدواج کن. اجیه منم عین اجی تو🤣ولی من شوهرکردم پشت سرش🤣

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738

من خواهر اولیم عقد بود دومی هم عقد کرد با فاصله ۵ماه هم عروسی کردن...خیلی خوب بود واسه جهیزیه مامانم همه جیو دوبل میخرید

اصلا هم بد نبود ۱ سال دوتا خواهر عقد کرده بودن تو خونه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اگه مورد خوبی هست قبول کن فقط باباتون میتونه همزمان دو تا جهیزیه جور کنه؟

بله انشالله که میتونه البته ما با این شرایط فعلا تا دو سال دگ نمیخوایم عروسی بگیریم

2706