2733
2734

دلم گرفته😔

استرس و اضطراب دارم

احساس کمبود توجه و محبت از طرف همسرم دارم😢

تازگیا فهمیدم خیلی وابستشم....

این روزا حساس ترین روزای زندگیم هستن

لدفن هرکس میبینه پستمو برام صلوات بفرسته و دعا کنه اوضاعمون روبراه بشه🙏

ان شاءالله حاجت دلتون براورده بشه

خواهرم همچین تحفه نیست عزیزم 

چه میدونم شاید تو این شرایط به دادم میرسید

یهو وسط خوشحالی بارداریم خونریزی کردم دکتر استراحت مطلق داده

مامانم که هیچ کلا تو باغ نیست باید بیاد مواظب دخترش باشه،خیر سرم زن داداشمو این همه منو شوهرم محبت کردیم بهش خونه روبه رو اماده کردیم وسایل چیدیم از عقد تا عروسیش فقط منو شوهرم گیر کاراشون بودیم،

الان که این وضعیت منه خانم قهر کرده،چه حرف الکی به داداشم گفته خواهرت به خوابم گیر داد

من اتیش رو سرمه چیکار به خواب تو دارم😔😔

شوهرم میگه خوب موقعی انتخاب کرده واسه قهر کردن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من افسرده وعصبیم بارسفربسته بودیم کلی برنامه. ریختم ماشینمون خراب شد بازکلی برنامه ریختم باقطاربریم ...

یه حکمتی تو کار بوده 

شک نکن صلاح نبوده برید 

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
چه میدونم شاید تو این شرایط به دادم میرسید یهو وسط خوشحالی بارداریم خونریزی کردم دکتر استراحت مطلق ...

امیدوارم خدا پشت و پناهت باشه 

آروم باش و فکر و خیال نکن 

دلم گرفته😔 استرس و اضطراب دارم احساس کمبود توجه و محبت از طرف همسرم دارم😢 تازگیا فهمیدم خیلی وا ...

عزیز دلم خدا بزرگه

نگران نباش 

همسرتم دوستت داره و وابستگی تو که کار بد و اشتباهی نیست عزیزم

خواهشا برام دعا کنید جهیزیه رو با دل خوش و لب خندون بخرم نامزدمم بتونه خونه ای رو که دوسش داریم بخ ...

به به به سلامتی

انشالله همه چیز به خوبی و خوشی 

دلت روشن باشه

در حال حاضر خسته و افسرده ام حوصله هیچکاریو ندارم..دوست دارم این ماه خدا نگاه ویژه بهم بکنه دوست دار ...

ان شالله همه آنچه در دل داری برات به بهترین شکل اتفاق بیافته 

دلت روشن باشه عزیزم

چه میدونم شاید تو این شرایط به دادم میرسید یهو وسط خوشحالی بارداریم خونریزی کردم دکتر استراحت مطلق ...

خواهرم بی چشم و روعه در واقع همه ادما تو این دوره همینن مادر و خواهر و مادرشوهر نداره 

پس بهتره یه جوری به همه خوبی کنی که انتظار بازگشت خوبیاتو نداشته باشی چون برنمیگرده

امیدوارم خدا پشت و پناهت باشه  آروم باش و فکر و خیال نکن

مرسی عزیزم،شوهرم دیشب غذا درست کرد واسه ناهار امروزم،صبح هم اش و حلیم و نون گرم گرفت بیدارم کرد بخورم

همینجور حالت خوابیده و گاهی نشسته با جارو دستی خونه رو تمیز کردم،یکم یکم گردگیری کردم

گفتم در رو واسه هیشکی باز نمیکنم،نمیخوام منت رو سرم بزارن خونم مثل دسته گله،آشپزی و ظرف شستن هم شبا شوهرم انجام میده😔

دو روزه نگفتن ببینیم این دختر مرده یا زنده س

ان شالله همه آنچه در دل داری برات به بهترین شکل اتفاق بیافته  دلت روشن باشه عزیزم

خیلی ممنونم عزیزم انشالله برای شما هم بهترین ها اتفاق بیفته🌹🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
مرسی عزیزم،شوهرم دیشب غذا درست کرد واسه ناهار امروزم،صبح هم اش و حلیم و نون گرم گرفت بیدارم کرد بخور ...

نوش جونتون 

الهی همیشه شوهرت همراهت باشه همدلت باشه و پشت و پناهت 

فدای سرت عزیزم بیخیالشون شو

منم از خانواده خودمو همسرم توقعی ندارم 

مرا به خیرشان امیدی نیست 

2706