2733
2739

انشالله که این هفته بهترین هفته توی زندگیت باشه و نگاه خدا بهت باشه عزیزم..برای منم دعا کن..منم یک ماه منتظرم یک ماه دعا میخونم و منتظر یه خبر خوبم🌹🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غم دارم ،دیروز باخانواده همسر بودیم رنجش دارم از برادرشوهرم ،تنفردارم از پدرشوهرم ،حالم خیلی بده ،شوهرم هم همینطور دیشب خیلی باهام درددل کرد حالش بد بود از خانوادش ،دعا کنید برامون 

2731
من یکم اضطراب دارم وتسه اینده شغلی همسرم قراره از شرکت استعفا بده خدا کنه ختم به خبر شه  میشه ...

انشالله که بهترین ها نصیبت بشه دوستم..واسه منم دعا کن بالاخره شوهرم بره سرکار مورد علاقه اش..آخرین شانسشه..خیلی براش نگرانم🌹🙏

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
انشالله که بهترین ها نصیبت بشه دوستم..واسه منم دعا کن بالاخره شوهرم بره سرکار مورد علاقه اش..آخرین ش ...

انشالله جور میشه عزیزم

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون
2740
غم دارم ،دیروز باخانواده همسر بودیم رنجش دارم از برادرشوهرم ،تنفردارم از پدرشوهرم ،حالم خیلی بده ،شو ...

انشالله بهترین ها براتون اتفاق بیفته توکل کنید به خدا ک هیچکس بالاتر از اون نیست

انشالله که بهترین ها نصیبت بشه دوستم..واسه منم دعا کن بالاخره شوهرم بره سرکار مورد علاقه اش..آخرین ش ...

مرسی گلی 

انشالله شروع خوبی داشته باشه و موفق تو کارش 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
صبح طفلی شوهرم زنگ زدگفت میتونی واسه خودت حلش کنی نریم مسافرت گفت اگه بریم برگردیم دیگه پول درست کرد ...

همراهیش کن عزیزم ،میدونم حیلی سخته اما نذار غرور شوهرت بشکنه ،طفلی این مردا تو این شرایط اقتصادی کمرشون داره میشکنه ...دعا میکنم دل خودتو بچه هات شاد شاد باشه و ازخزانه غیبش خزانتون رو پرکنه 

یه نفرت و کینه قدیمی و یه دلهره به خاطر ختنه پسرم که در پیش دارم یه انرژی خوب بخاطر مهمونی دیشبم ...

ان شالله حال خوب و هفته پر انرژی پیش روته عزیزم

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
2706