2733
2734
دیگه الان زمان کندر خوردن نیست بیشتر ضرر داره تا نفع داشته باشه باعث بیش فعالی میشه

من ماه اولم تا کی وقت دارم‌کندر بخورم؟

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

به بخوور،من هرروز مرباشو میخوردم حالاهمه میپرسن چی خوردی😁من قبل بارداری اصلا مربا لب نمیزدم بعدزایمان هم نزدم ولی از ماه چهارم بارداری تاروز زایمان هرروز صبحانه مربای به و کره میخوردم نمیدونم چرا دلم میخواست😁

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زنجانم دوست دارم رسیده باشه کالشو دوست ندارم مگر نه سرکوچمون همه چی میفروشه

خانمی منم زنجانی هستم

میشه یه دکتر زنان زایمان خوب معرفی کنین برا زخم و عفونت میخوام برم پیشش

من ماه اولم تا کی وقت دارم‌کندر بخورم؟

ماه سه فقط میشه خورد تو نت در موردش نوشته

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2731

نه خوردن میوه باخواندن سوره قران بی تاثیر  نیست.

چطور ندیدید پدر مادر سبزه اما بچه سفید زیبا

زن دایی دارم سه تا پسر دوتا پسراش سبزه زشت پسر اخریش سفید خوشگل...تو بترثاری پسر اخری خیلی قران...میخواند 

تغذیه همش الکیه ک خوشکل یا زشت میکنه همسایع بابام هشت تا بچه داره خودشم کارگر همیشه همسایه ها بهشون کمک میکردن ی بچه های خوشکلی داره چشم درشت سفید همشون شبیه خارجیان بااینکه بنده خدا هیچی نداشته بخوره موقع بارداریش

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

دم زنجانیا گرم👍منم زنجانیم

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
 خانمی منم زنجانی هستم میشه یه دکتر زنان زایمان خوب معرفی کنین برا زخم و عفونت میخوام برم پیشش

آتوسا دبیری فک کنم خوب باشه

در ۹۹٫۹٫۹اتفاق خوبی خواهد افتاد انشالله 
2740
 خانمی منم زنجانی هستم میشه یه دکتر زنان زایمان خوب معرفی کنین برا زخم و عفونت میخوام برم پیشش

دکترای معروف تو زنجان مشخصن دیگه

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
کدوم بهتره؟چرا عوض کردی دکترتو؟

اتوسادبیر هزینه ویزتشینا بالاس

بعدم خواهرم پیش مردی رفته بود برا بچش میگه خیلی فرز بود انقد خوب بخیه زده اصلا جاش نمونده

خودشم میگن اتوسادبیر باید بری بخوابی بیمارستان قبلش یه نفر یهو دردش گرفته بود نیومده بود عمل

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
دکترای معروف تو زنجان مشخصن دیگه

آخه من چند بار رفتم پیش محترم حسینی ولی خوب نشدم

آتوسا دبیری هم برا شهریور ماه وقت داد 

خواستم ببینم دکتر خوب دیگه ای هست برم پیشش

دیگه از  این عفونت کلافه شدم

2706