2737
2739
عنوان

لگن کوچیک برا زایمان😢

2856 بازدید | 38 پست

تو معاینه هفته 33 ماما بهم گف وای لگنت خیلی کوچیکه چجوری میخای زایمان کنی!ب نظرتون چیکارکنم لگنم بزرگ بشه اصلا میش؟؟ب هیچ وج نمیخام سز بشم دلم میخاد طبیعی بشه زایمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاریش نمیتونی بکنی که. استخونای لگنت کوچیکه، استخون رو هم که نمیشه بزرگ کرد. البته به حرف این ماماها توجه نکن. به مامان منم میگفتن لگنت کوچیکه ولی دکترش گفته بود برا زایمان مناسبه و مامانم هم من و هم داداشم رو طبیعی به دنیا اورد

2738

بمن گفتن بهترین لگنوبرای زایمان طبیعی داری منم خوشحال!آخرش سزارین شدم😐

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

لگن خواهرشوهرمنم کوچک بود سزارین شد 

وا غصه نداره سزارین راحترم هست هرچی قسمت باشه ☺

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
سز ک سحت تره من از عمل جراحی خیلی میترسممم

بیهوش میشی هیچی نمیفهمی. چیه طبیعی همه چیز رو به چشم میبینی و همه دردارو حس میکنی. میخوای ترست از سزارین بریزه یه سر برو تو زایشگاه ها و ببین زنا چجوری جیغ میزنن و ارزوی مرگ میکنن تا دیگه اصلا سمت طبیعی نری

2706