2733
2734
عنوان

نمیتونم با بچه شوهرم ارتباط برقرار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 85 پست
چیزی نمیگم بهش،اگه تا شب پیشم باشه حرفی بهش نمیزنم،حوصلشو ندارم و خبر میبره

اهان آمار میبره پس. عین یه مهمون باهاش رفتار کن. جلوش حرف خاصی نزن. بیشتر باید با پدرش باشه. بگو ببرش بیرون اون روز هم بیشتر بهش خوش میگذره هم شما کمتر اذیت میشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 عزیرم منم مثل شمام شوهرم یه پسر ۷ساله داره منم اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم هروقت میاد ...

من بچه ندارم ولی خیلی اذیت میشم،بهش محبت میکنما اصلا ن دعواش میکنم ن حرفی بهش میگم ولی ازش خوشم نمیاد 

واقعا انوقت اینجا هر چی میگی کلام اولشونداینه چرا طلاق نمیگیری

دقیقا 

من یه مدت خیلی جدی به طلاق فکر میکردم 

دخترم یه ساله بود 

باور کن خدا سر راهم بچه های طلاق رو میذاشت و شرایطتشون رو میدیدم 

تصمیم گرفتم تغییر کنم و الان واقعا زندگیم بهتر شده

تو میای و همه دردامون دوا میشه..........
من بچه ندارم ولی خیلی اذیت میشم،بهش محبت میکنما اصلا ن دعواش میکنم ن حرفی بهش میگم ولی ازش خوشم نمیا ...

خوب این طبیعی هست و من به شما حق میدم و میدونم تحمل این  شرایط سخته

2740
خوب پدرا رو دختر خیلی حساسن دختر عشق باباشه  شما خودت بچه داری؟؟؟؟

ن ندارم،درسته پدر عاشق دخترشه،ولی پای ی زندگی این وسطه،بچه میره با مادرش ناخداگاه خصوصیات اخلاقی اونارو میگیره ن مارو

خوب اگه میدونی مادرش بده حداقل شما یکم بهش محبت کن اون یکی دوشبو ک میاد تواین سن خیلی احتیاج ب محبت ...

من اصلا کاری ندارم،درحد معمولی باهاش حرف میزنم و بی احترامی نمیکنم

ن ندارم،درسته پدر عاشق دخترشه،ولی پای ی زندگی این وسطه،بچه میره با مادرش ناخداگاه خصوصیات اخلاقی اون ...

یه سوال مادرش ارتباطی با همسر شما داره منظورم در مورد بچه هستا مثلا پیامی زنگی

من بچه ندارم ولی خیلی اذیت میشم،بهش محبت میکنما اصلا ن دعواش میکنم ن حرفی بهش میگم ولی ازش خوشم نمیا ...

ببین عزیزم خب طبیعی

چون اون الان تو ذهنش فک میکنه شما جای مادرشو گرفتی

فک میکنه شما باعث جدایی هستی

زمان ک بگذره درست میشه...

البته هیچ بچه نامادری رو دوست نداره غیر از تعداد کمی ک اونم شاید مادر خودشون فوت کرده باشه

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
هفته ای یه شب کاری نداره که تحملش.اگه میخوای دوست شین اون یه روز ببرش استخر برین پارک یا بازار.اگه ن ...

اون میاد که وقتش با پدرش بگذرونه نه با زن بابا 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
عزیزم اون الان تو دلش یه نفرت عنیق از شما داره و یه 9جورایی بود شمارو عامل تمام شده برای ارتباط دکبا ...

قبل ازاینکه منو شوهرم باهم آشنا بشیم مادرش گند زده بود،بعداز ۱سال منو شوهرم باهم آشنا شدیم