2737
2734
عنوان

نمیتونم با بچه شوهرم ارتباط برقرار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 85 پست
خونواده اون آقا پسرشونو طرد کردن بخاطر گرفتن این زن،چون زندگی باشوهرم براش آزادی کامل بود و توی پول ...

اینم بدون اون بچه هر وقت پا تو خونه تو میزاره با توپ پر میاد تو خونت و این بمب منفجر میشه و میره

خوب پس خودتم میدونی هدف چیه با این وجود خودتو تو دست اونا قرار دادی بشین قشنگ فکر کن یه مقدار اتفاق ...

دیگه نمیدونم و مغزم کشش نداره چکارکنم،چون این قضیه4ساله تکرارمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثلا مادرش ساعت۴بعدازظهر میارش پیام میده بچه ناهار نخورده یچی بهش بده،انگار اینجا آشپزخونه مرکزیه و منم منتظر مشتری،تو چجور زنی ک تااین موقع ب بچت غذا نمیدی

با یه مشاور مشورت کن یا یه ادم عاقلی که اطرافت هست کمک بگیر

با شوهرم بحثم شد میگه بااین دلی ک توداری خدا ب تو بچه نمیده😢

حرفش خیلی برام سنگین تموم شد

من اگه دلم سنگ بود ب بچت خدمت نمیکردم و راش نمیدادم توی خونه

اینهمه کارانجام میدم و ب تشکر بلد نیستن کنن انگار نوکرشونم

با شوهرم بحثم شد میگه بااین دلی ک توداری خدا ب تو بچه نمیده😢 حرفش خیلی برام سنگین تموم شد من اگه ...

چون جای تو نیست تو رو درک کنه جای تو نیست که ببینه وقتی بین تو و بچش طرف بچشو میگیره چه به روز تو میاد چون جای تو نیست که تشخیص بده بچش با همه بچگی و خامی از جایی درس میگیره و تو زندگی تو پیاده میکنه 

یه چیزی بگم مردا همه تمام کارهایی که تو بذاشون انجام میدی رو وظیفت میدونن و در قبالش حتی سر هم تکون نمیدن

چون جای تو نیست تو رو درک کنه جای تو نیست که ببینه وقتی بین تو و بچش طرف بچشو میگیره چه به روز تو می ...

دقیقا همینطوره،چقدخوبه درک میکنی،شبایی بود بچش توی بغلش بود تاصبح و پشتش بمن بود و من چی کشیدم و چقد دردناک بود برام

2740
بایدی درکارنیس،منم قبل ازازدواجم حرفامو ب شوهرم گفته بودم ک من درقبال بچت هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم

خوب پس طبق حرفای قبلتون صبحت کن با شوهرت

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
خوب پس طبق حرفای قبلتون صبحت کن با شوهرت

ما زنها یادنگرفتیم ازحق و حقوق خودمون دفاع کنیم،میگیم چون مردن باید مراعاتشونو کنیم درصورتیکه اینطوری نیست

بعضی وقتا کاسه صبرت لبریز میشه و نمیتونی تحمل کنی

وقتی شوهرت بخاطر اینکه لج زنشو دربیاره و باهاش بدحرف میزنه جلوی بچش و بخاطر حرص درآوردن من ب بچش میگه غذا بخور عزیزم عشقم بریم بیرون دور بزنین و ب زنش محل نمیده،چجوری میشه تحمل کرد؟؟؟؟؟؟؟