2733
2734
باورکن  هرمشگلی داشته باشن اول زنگ میزنن برامن میگن😂😂😂😂این برامواقعی خوب بود که تلفن نبود😂 ...

خخخخ من که میگم من خودم هم برا خانوادم اینجوری ام هر کاری داشته باشن به من میگن از من مشورت میگیرن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شیرازی ام همسرم تهرانی. از دو فرهنگ متفاوت. ما عادت به بیرون رفتن داریم اینها فقط کار بعدش خونه و ...

وای دقیقا منم مشکلم همینه،، حداقل اگه خانواده هامون پیشمون بودن بااونا خوش بودیم حداقل جمعه ها دست جمعی یه پارکی چیزی میرفتیم ،،من هرروزبچه ها رومیبرم ولی باخانواده یچیز دیگس

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
میشه از مشکلاتت بگی و اینکه چند ساعت با خانوادت فاصله داری؟؟؟

خواهر و برادر و چند فامیل دیگه پیشمن ، ولی بازم فکر و خیال این میکنم نکنه برای پدر مادرم اتفاقی بیفته خدانکرده من نبینمشون ، از غم و شادی و مراسمات اقوام یه طورهایی جا موندم و زندگیم احساس میکنم یکنواخته ، نمیتونم تو غربت به کسی اعتماد کنم حتی دخترم تولد دوستاشم بره واسا این بعضی اوقات احساس تنهایی ازارمون میده ، و خیلی بدیهای دیگه ، با شهر خودمونم کم کمش 8ساعت فاصله دارم ولی شهرهای زیادی زندگی کردم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728
وای دقیقا منم مشکلم همینه،، حداقل اگه خانواده هامون پیشمون بودن بااونا خوش بودیم حداقل جمعه ها دست ج ...

خیلی بده. من واقعا اینا رو درک نمیکنم. وقتی به همسرم میگم بریم یه پارک بشینیم براش تعجب آوره. نمیدونم واقعا نرفتن یا دوست نداشتن. کاش خانواده هامون پیشمون بودن. بخدا من شیراز که میرم عقده هام و میریزم بیرون همش بیرونم همش این ور اونور. خفه شدم تو تهران. دیگرون دلشون خوشه من دارم تو تهران زندگی میکنم ولی وقتی میبینم همه خانوادم و فامیلام تو شیراز همش دور هم همش بیرون و تفریح بعد من بدبخت گوشه خونه موبایل به دست دیوونه میشم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
خواهر و برادر و چند فامیل دیگه پیشمن ، ولی بازم فکر و خیال این میکنم نکنه برای پدر مادرم اتفاقی بیفت ...

خب شما که خواهر و برادرتون پیشتونه چرا غصه میخورین؟؟؟درباره ی پدر و مادرتون هم عزیزم بسپرشون به خدا توکلت به خدا باشه من خودم با اینکه شخصیتم کاملا مستقل هست و هیچ گونه وابستگی به کسی ندارم ولی خیلی احساسی هستم ینی نمیتونم ببینم پدرو مادرم مشکلی دارن و ...و خیلی وقت ها با فکر اینکه دیگه نبینمشون دیوونه میشم ولی من ایمانم رو قوی کردم و توکل کردم بر خدا

خیلی بده. من واقعا اینا رو درک نمیکنم. وقتی به همسرم میگم بریم یه پارک بشینیم براش تعجب آوره. نمیدون ...

تهران بده همش کار ،کار، منم با تهران زندگی کردن از داخل خودم سوختم از بیرون مردم رو 

2738
خیلی بده. من واقعا اینا رو درک نمیکنم. وقتی به همسرم میگم بریم یه پارک بشینیم براش تعجب آوره. نمیدون ...

شوهرمنم اهل تفریح نیست یاخوابه یاسرکار😒منم مشکلم همینه،درکت میکنم 😔

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خب شما که خواهر و برادرتون پیشتونه چرا غصه میخورین؟؟؟درباره ی پدر و مادرتون هم عزیزم بسپرشون به خدا ...

نمیدونم چطور حرفمو بگم، فقط اینو بگم غربت رو دوسندارم ،چون زندگیمو یکنواخت کرده 

تهران بده همش کار ،کار، منم با تهران زندگی کردن از داخل خودم سوختم از بیرون مردم رو 

واقعا هیچی نداره جز یک اسم.. خلاص هم نمیشیم ازش. منکه چون همسرم تهرانیه تا ابد اینجا زندانی شدم. بعضی وقتا به خدا میگم خدایا زندان که فقط نباید اوین باشه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
واقعا هیچی نداره جز یک اسم.. خلاص هم نمیشیم ازش. منکه چون همسرم تهرانیه تا ابد اینجا زندانی شدم. بعض ...

واقعا درکت میکنم ، ولی من برای اینده نقشه دارم از اینجا برم شهر خودمون ،تهران فقط دوندگیه اگه ندوی از زندگی جامیمونی ، میرم شهر خودمون تا از زندگی لذت ببرم تا شوهرم مجبور نباشه شب که میاد از خستگی بیفته ، من عشق تفریح رفیق بازیم ، تهران فقط خدات میشه پول چون نباشه لنگی 

2706