2733
2739
عنوان

باردار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادرشوهر منم پریود میشد منظم مثل همیشه، واسه همین نفهمید بارداره تا بچه تکون خورد ، ۵ ماهش تموم شده بود فهمید

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
خوشبحالتتتتتت ای کاش منم باردارباشم این ماه خداااایا صدای منم بشنوووو مبارکت باشه عزیززززم ایشالا ب ...

خدادامنت وسبزکنه انشالله 

ذکر یاکاشِفَ الکرب عَن وَجهِ الحسین اِکشف کَربی بحق اَخیکَ الحسین زیاد بگو انشالله برات معجزه کنه منم دعاکت

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم
اره منم دیدم گلم خواهرم که زایمان کرده بود یه خانمه تو شش ماهگی فهمیده بود بارداره جون پریود میشده ب ...

وایییی خوشبحالش بچه بزرگ بوده فهمیده ماشالله

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خدادامنت وسبزکنه انشالله  ذکر یاکاشِفَ الکرب عَن وَجهِ الحسین اِکشف کَربی بحق اَخیکَ الحسین زی ...

ممنونم عزیزم واقعادلمون بچه میخواد میگم خدایادل شوهرموشادکن ی نی نی بزار تودامنم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
2740
وای چه عجیب ،دکتر رفتی؟

نه هنوز نرفتم ولی بهش زنگ زدم گفت آز بتا بده اگه عددت پایین دویست بود داره سقط میشه اگه بالا بود که بارداری رفتم آز دادم 3200 بود وای خدا کنه برام بمونه من خیلی سقط داشتم 

اره ماه شیش فهمید ماه نه زاییید 😂😂

😅😅😅خیلی خوبه ولی من دوس دارم زود بفهمم که کلی ذوق کتم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خوشبحالتتتتتت ای کاش منم باردارباشم این ماه خداااایا صدای منم بشنوووو مبارکت باشه عزیززززم ایشالا ب ...

ان شالله به حق امام حسین خدا بهت نی نی سالم و صالح بده عزیزم من خودم حامله میشم ولی همش سقط می شه می ترسم اینم واسم نمونه 

ممنونم عزیزم واقعادلمون بچه میخواد میگم خدایادل شوهرموشادکن ی نی نی بزار تودامنم

اینم زیاد بگو مخصوصا بعد اذان صبح خدا هم دل تورو هم همسرت وشادکنه

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم
2706