2737
2734
عنوان

باردار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی این ماه اقدام نداشتی؟میشه بیشتر توضیح بدی بی زحمت 

آره عزیزم این ماه اقدام نداشتم اصلا یازده تیر پری شدم دو هفته بعدش دیدم لک دارم شک کردم بی بی و آزمایش رفتم دیدم مثبت شد

آره عزیزم این ماه اقدام نداشتم اصلا یازده تیر پری شدم دو هفته بعدش دیدم لک دارم شک کردم بی بی و آزما ...

انشاالله یه نی نی سالم و تپل بیاد بغلت عزیزدلم 

ممنونم ک جوابمو دادی اخه من ماه پیش بی بی زدم مثبت شد ولی موعدم پریود شدم اخه فک کردم شاید مثه شما شدم نمیدونم بازم 😔

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2731
آره عزیزم این ماه اقدام نداشتم اصلا یازده تیر پری شدم دو هفته بعدش دیدم لک دارم شک کردم بی بی و آزما ...

پریودی تون کم بود یا مثه همیشه بود؟

انشاالله یه نی نی سالم و تپل بیاد بغلت عزیزدلم  ممنونم ک جوابمو دادی اخه من ماه پیش بی بی زدم ...

خوب بعد پری یه بی بی بزن ببین مثبت میشه یا نه یا اینکه برو آزمایش بده من آزمایشم مثبت بود 

2740
سلام عزیزم خوبی دکتر رفتی همه چی خوب بود انشاالله؟

سلام عزیزم نه والا هنوز وقت نکردم برم دکتر هفته ی بعد می خوام برم که خواست بنویسه سونو خیلی کوچیک نباشه بچه که نیاز باشه دوباره برم شما چیکار کردی حامله بودی یا نه؟

سلام عزیزم نه والا هنوز وقت نکردم برم دکتر هفته ی بعد می خوام برم که خواست بنویسه سونو خیلی کوچیک نب ...

نه هنو نرفتم ازمایش ترسیدم منفی بشه ایندفعه ام داغون میشم وایسادم پنج روز دگ موعدمه ببینم چی میشه

ای جانم انشاالله ک سالم و سلامت دنیا بیاد