2733
2739
عنوان

من و مشکلات تمام نشدنی با شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 110 پست
آره وقتی پول باشه ناخودآگاه نگرانی ها کم میشه و فکرش آرامش میگیره اون موقع میتونه به رابطه هم فکر کن ...

شاید باورش براتون سخت باشه دوستم اما مشکل من از سرمایه ست...

خانوادم مرفه هستن و همسرمم وضع مالیش ایده آله...

اما چشم و هم چشمیه همسرمو باجناقش خسته م کرده...

اون دو تا سوله ..همسرمم رفت در کنار شغل رده بالای ولتی سوله زد ....این ماشین عوض کنه اون میسوزه ...اون یکار کنه این باید انجام بده...همسرم ب فکر چشم و هم چشمی من تنها و دلگیر هر عصر تو کافه....

پووووووووووووف...همیشه از پول نیست مشکلات

خب من تکلیفم چیه؟ من باید چکار کنم تو این وضعیت ما سه ساله ک ازدواج کردیم

شوهرت که تحصیل کرده است.خب تلاششم که میگی میکنه تو این وضعیت جامعه چکار کنه.نیست که فقط بخوره و بخوابه و بهت اهمیت نده.

بهتره بری مشاور اینجا واسه درددل کردن خوبه اما راه حل رو برو از مشاور بگیر البته یه مشاور خوب.

موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انبه گاهی میخوره و منم همش دارم سردی میخورم بخدا اصلا گفتم یکم سردی رو کم کنم برای بارداری... ولی ط ...

اره راس میگی،،سردی خوردن زیاد، برات خوب نیس

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ولی میدونی با این تهدیدی ک کردی چه قدر بیشتر شوهرتو اذیت کردی،،چون میدونی ک دلش میخواد ولی خب اونجور ...

آخه ما داریم برای بارداری اقدام میکنیم... من کلی قرص میخورم و دکتر میرم باید ی شب در میون رابطه باشه یا حداقل هفته ای دو بار ولی الان پنج شش روزه ک اصلا نمیتونه...

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2728
شاید باورش براتون سخت باشه دوستم اما مشکل من از سرمایه ست... خانوادم مرفه هستن و همسرمم وضع مالیش ا ...

درسته گاهی هم منشا مشکلات پیچیده تره

ولی مشکلات ما بیشترش مالیه

بدبختیه من اینجاست که تو مسائل جنسی شوهرم  گرمه ومن سرد .اصلا دوست ندارم .خیلی دلم بخواد ماهی ی ...

وای نه من اصلا سرد نیستم... گاهی زیادی گرمم

2738
خب من تکلیفم چیه؟ من باید چکار کنم تو این وضعیت ما سه ساله ک ازدواج کردیم

باید صبوری کنی و کمکش کنی که با هم از مشکلات رد بشید. زندگی مشترک فقط روزای خوش نیست، قرار باشه تا مشکلی پیش اومد هم رو آزار بدیم یا جدا شیم یا خیانت کنیم هیچ زندگیی تا الان باقی نمونده بود.

شوهرتم اگه قبلا مشکل جنسی نداشته با توجه به روحیاتت و شرایط زندگیتون حدس میزنم از فشار شرایط اجتماعی و اقتصادی و همینطور سرکوفتای شماست. بهش آرامش بده و اعتماد به نفس و امید به آینده. از گرمیجات براش موثرتره مطمئن باش. رابطه جنسی نصفش جسمه نصفش روح

انبه گاهی میخوره و منم همش دارم سردی میخورم بخدا اصلا گفتم یکم سردی رو کم کنم برای بارداری... ولی ط ...

تو این شرایط می خوای باردار بشی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
آخه ما داریم برای بارداری اقدام میکنیم... من کلی قرص میخورم و دکتر میرم باید ی شب در میون رابطه باشه ...

یه چیزی رو میدونی ،،الان نه اینکه هوا گرمه،،نا خودآگاه میلی ج،نسی آقایون کمتر میشه ،،،ینی شوهر منم اینجوری شده،،اگه میشه داروخوردنتو قطع کن فعلا که هم استرس از خودت دور شه هم شوهرت ،،هوا ک یکم سرد تر شد و دیدی رابطه تون داره بیشتر و بهتر میشه دوباره شروع کن

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
فرصت زیادی ندارم دکتر بهم گفته باید زودتر ی دونه  رو بیاری

چرا؟ مشکلت چیه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
درسته گاهی هم منشا مشکلات پیچیده تره ولی مشکلات ما بیشترش مالیه

میدونم گلم...الان اکثرا زندگیها سرد شده و یکنواخت...

بنظرم خودمون باید ب خودمون رحم کنیم و روحیه بدیم...

منک هفته ای 3 روز تو کافه م بخدا ...نمیدونم چ مرگمه...از دوستام فاصله گرفتم...همش  تو خودمم..روحم خسته س ...

دلم مادر میخواد باهاش ی دل سیر حرف بزنم...دو سالم بود از دستش دادم...

خیلی سخته بی مادری...خیلی خیلی خیلی خیلی  

2706