2737
2739
عنوان

اگر جای من بودید چه میکردید

422 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها من یک دختر ۱۶ ماهه دارم و شاغل هم هستم حقوق خوبی دارم در حدود ۴ و نیم تا الان دخترم پیش مادرم بود و به هر روشی بود گذشت اما چند وقتی هست خیلی بی قراری میکنه و مامانم هم خسته شده و از همه بیشتر خودم که دیگه کشش ندارم تصمیم گرفتم کارم سه روز تو هفته برم حداقل یک مدتی اینجوری باشه در این صورت همه چیزم نصف میشه حقوق و بیمه و... این در حالی که اگر بیمه بیکاری بگیر از بیمه پول بیشتری میگیرم اما خوب کلا کارم رو از دست میدم نمیدونم چه کار کنم بعضی میگن دو تومن کم نیست با مرخصی و هر روشی میتونی ادامه بده بعضی میگن بچه آسیب می بینه واقعا نمیدونم چه کار باید بکنم کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی الان سه راه دارم همین جور برم سرکار و با مرخصی و کمک از اطرافیان بگذرونم

یک مدت پاره وقت برم

کلا بگم عدم نیاز بزنن و سه سال اصلا نرم سرکار

خودم کار رو خیلی دوست دارم و وابسته ام اما اخیرا بهم فشار میاد

2728
2738
یعنی الان سه راه دارم همین جور برم سرکار و با مرخصی و کمک از اطرافیان بگذرونم یک مدت پاره وقت برم ...

یعنی چی عدم نیاز 

کارت چیه 

منم شاغلم بچم رو مهد میذارم کمکی هم ندارم

کارت رو ول نکن سبکتر کن عد دوباره زیادش کن

خخخخخ

چرا مهد نمیزاریش

نزدیک محل کارت

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
2706