2733
2739
عنوان

یه صدای قشنگی میاد😀😀😀

266 بازدید | 19 پست

صدای اذان رو میشنوین؟؟؟الان اینجا تو شهر ما دارن اذان صبح رو میگن 

خیلی کم پیش میاد من تا این موقع بیدار بمونم 

پاشیم باهم نماز بخونیم؟؟؟؟؟؟

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پاشیم

چ کاری قشنگترازلبیک گفتن به دلدارویارحقیقی،پاک وزیبا که همه ی وجودمون ازاونه.

وقتی همه چیزنشانه ی وجودزیبای توست وهرنفَسم وتپش قلبم به اذن واراده ی توست گناه ونافرمانی ازمن چرا؟!!وقتی ازرگ گردن به من نزدیکتری وازخودم به من عاشقترچون خالقمی ترس ازغیرتوچرا؟!!وقتی همه میگذارندم تنهادرقبرمیروندپی زندگیشان وفقط تو برایم میمانی دل بستن به غیرتوچرا؟!!تنهاتولایق عشق هستی ای محبوب من که چون یکی هستی بی نهایتی وچون بی نهایتی بی نیازوبدون حب وبغضی وکسی همتای قدرت،عظمت وزیبایی تونیست.(معنی قل هوالله احد....یعنی اینها)
2738

ای نزدیکترازرگ گردن

ای زیباترازهرزیبایی

ای بی نهایت وبی حد...که بی حب وبغضی

ای علم وقدرت بی نهایت 

ای آرامِ جان وآرامِ دل

دوست میدارمت

التماس دعا..😍

وقتی همه چیزنشانه ی وجودزیبای توست وهرنفَسم وتپش قلبم به اذن واراده ی توست گناه ونافرمانی ازمن چرا؟!!وقتی ازرگ گردن به من نزدیکتری وازخودم به من عاشقترچون خالقمی ترس ازغیرتوچرا؟!!وقتی همه میگذارندم تنهادرقبرمیروندپی زندگیشان وفقط تو برایم میمانی دل بستن به غیرتوچرا؟!!تنهاتولایق عشق هستی ای محبوب من که چون یکی هستی بی نهایتی وچون بی نهایتی بی نیازوبدون حب وبغضی وکسی همتای قدرت،عظمت وزیبایی تونیست.(معنی قل هوالله احد....یعنی اینها)
2706