2733
2734

البته دلیل معروفیت اشم اینه شاید که یک شوهر خوشتیپ داره که از خودش بیست سال کوچکتره ولی کاملا مطیع اونه...

میتونه از اون سمت دیوار برا ما دعا بگیبره...؟

چیکار کنم؟از بس بقیه گفتند مواظب باشم ترس بر ام داشته...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
رفت و آمد نکنین 

اطرافیان اینقدر ترسوندنم.چایی میخوام خونه اش بخورم هی بسم الله میگم..😥

وگرنه من خیلی اعتقادی نداشتم..ولی میبینم شوهرش جلو پاش کفش جفت میکنه..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

خب باید حواست باشه..ک اونم سخته چون خواهر شوهرته..معمولا میگن کاغذی چیزی تو خونتون قایم نکرده باشن و چیز خوردنی هم ازینجور افراد قبول نکنین.. 

تا جاییکه من میدونم فقط باید باهاش رفیق و مهربون باشی ک کاری ب کارت نداشته باشه

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
جیش بچت بپاچ چهار گوشه خونت 

😉باشه..

خب باید حواست باشه..ک اونم سخته چون خواهر شوهرته..معمولا میگن کاغذی چیزی تو خونتون قایم نکرده باشن و ...

با من که ظاهرا خوبه..ممنون از راهنمایی ات

2706