2733
2734
عنوان

دخالت در ازدواج برادر

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 35 پست
نمیدونم چی بگم کار از کار بگذره ادم حرفشو بزنه بدتر نیست

كار خوبي كردي

پس فردا نميگفتي عذاب وجدان ميگرفتي

شما انچه شرط بلغت بوده گفتي عزيز دلم

حالا خودش ميدونه

بهش بي اعتنائي كنيد

پدرت كار خوبي كرد

شمام همينو بگيد به خانواده دختره

بگيد ما نيستيم

خولستيد همينطوري تك و تنها دختر بديد بهش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشت نیست خداییش این کارا داداسم یکم از ماشین پیاده شد عکس دوست پسر قبلیشو نشون من داده میگه این دوست ...

اره والا خیلی پروعه معمولا اوایل خیلی با احترام وباشخصیت رفتار میکنن این از همون اول چرا خودشو رو اینجور نشون میده

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2731
شک دارم بالغ باشه ادم بالغ کسی ضایعش کنه یک دفاعی از خودش میکنه مثل بچه ها ناتوانه

الان كوره

چون هوس و عشق جلو جشماشو گرفته

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اره والا خیلی پروعه معمولا اوایل خیلی با احترام وباشخصیت رفتار میکنن این از همون اول چرا خودشو رو ای ...

چون ادم وحشیه خانوادش وحشین همشون باباش روز خواستگاری دامادشو جلوی ما ضایع کرد گفت این سر عقد دخترم گویفند نکشته ناراحتم پسره هیچی نمیگفت داداش بزرگم گفت این حرفها گفتن نداره باباش میگفت خواستگار قبلی دخترم یک پسر کفتر باز بود بابام گفت توی تهرانه انگار داره توی ده زندگی میکنه

اینا که میگن کار بدی کردی رو اصصصلا درک نمیکنم

برادر آدم داره یه کار اشتباه میکنه، بعد میاد به شما میگه ، شما هم میدونی خطاس میدونی عاقبت خوشی نداره میگی به من ربطی نداره؟ تو خودت عقل داری؟؟؟

واااای خداااا😰😰

2740
اینا که میگن کار بدی کردی رو اصصصلا درک نمیکنم برادر آدم داره یه کار اشتباه میکنه، بعد میاد به شما ...

اره به خدا منم نمیفهمم ولی داداسم ازم ناراحته رابطمون خراب شد دارم غصه میخورم ولی واقعا دختره خیلی عوضیه

اره به خدا منم نمیفهمم ولی داداسم ازم ناراحته رابطمون خراب شد دارم غصه میخورم ولی واقعا دختره خیلی ع ...

بهش بگو بابا مامان خواستن راستشو بگم

منم گفتم

حالا ناراحتي نداره

امروز من فقط فهميدم

تو كه ميخواي باهاش ازدواج كني

فردا همه ميفهمن 

كه ادم حسابت نميكنه

اره به خدا منم نمیفهمم ولی داداسم ازم ناراحته رابطمون خراب شد دارم غصه میخورم ولی واقعا دختره خیلی ع ...

تو منطقی با داداشت صحبت کن

بعدم ادامه دار کنید. هی بندازید عقب بذارید یکم بگذره. داداشت از تب و تاب بیفته یکم چشماش باز شه متوجه شه

بهش بگو بابا مامان خواستن راستشو بگم منم گفتم حالا ناراحتي نداره امروز من فقط فهميدم تو كه ميخوا ...

به خدا فقط دختره دنبال خر میگرده حتی پسر بازیشم میکنه من مطمنم توی شرکت واسه داداسم تولد گرفته جلوی مدیرش لباس پوشیده ارایش روسری برداشته یکسال سابقه کار داره شده سزپرست میخره نیست

2706