2733
2734
چون امشب عضو نی نی سایت شدم مثل ندید بدیدا خواب نمیاد به چشمم😂🙈🙈

عضویتت مبارک🙂 چه عجب یه عضو جدید از نوع مثبتشو دیدیم والا تازه واردها تا میان تاپیکی +۱۸ رونق میگیره 🤣😀

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تا حالا داشتم فیلم میدیدم الانم دیگه خوابم نمیبره

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤
ای وای...دلم گرف بخدا    

خدا لعنت کنه دختر عمومو اون نزاشت الانم ماه محرم میاد خوابم حلالم کن برم کربلا .پیام دادم اونو بگم اونم گفت آره خواهرم بدجور دلش کربلا میخواد قسمت نمیشه حلالش کن منم گفتم نه محاله

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
خدا لعنت کنه دختر عمومو اون نزاشت الانم ماه محرم میاد خوابم حلالم کن برم کربلا .پیام دادم اونو بگم ا ...

خدا هم اگ توببخشی این ادمارو نمیبخشه...انقد گناهشون سنگینه...خیلی ناراحت شدم بخدا

2706