2733
2734
عنوان

مستاجری😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 86 پست
ماهی, دومیلیون اجاره😱

آره بخدا تو این یکسال همه ش بی پولی کشیدیم الانم که با همین 2 میلیون خونه نیست خونه خودمون شده 100 میلیون ماهی 2500

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر منم مثل توشد صاحب خونه دو تا خونه داشت یکیشو داد مادرم اینا بعد گفت بشینید هر چند سال میخواید

حالا خونه چی؟ کلنگی افتضاح همه جاش خراب

بعد کلی رسیدگیمون 7 ماه بود مستاجربودیم اومددگفت پاشید پسرم میاد

گفتیم خب اون که اومددمایین نشست

گفت نه اونیکی میاد

خلاصه مارو توی این گرونی 30 تومن ضرر زد

خدا ازشون نگذره

ما خودمون دوتا خونه اجاره دادیم

همیشه به مادرم میگم مامان جان هیچ وقت به مستاجر بد رفتاری نکن

ما خودمون مستاجریم درک کن 

اما بقیه با ما اینطوری ان

قانون که نباشه اینع وضع

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است، موهای من از عصر همان روز بلند است .....
گلم  اصلا  شما  تکون  نخور  کار نکن  از  خانواده  هاتون &nbs ...

خانواده شوهرم میان خودم پدر مادرم نیستن آدم نمیتونه از خانواده شوهر که توقع داشته باشه چون 6 ماه استراحت مطلقم خونم گند گرفته آبروم میره

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
2738

عزیزم غصه نخور منم ماهی ۲ تومن اجازه میدم به تنهایی🤗

تازه کولر گازیه لعنتی هم چند روز پیش سوخت نصف پول خرید جدیدو من دادم.🥴❤️توکل کن به خدا❤️

کاش صاحبخونه منم زودتر بخواد زن بگیره من برم از اینجا😂

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

ما پنج ساله پیش این خونه رو اجاره کردیم صابخونمون فقط ساله اول اومد تمدید کرد رهن کامل کردیم و رفت دیگه نه اومده نه زنگ زده رفته که رفته،شماره ای ام که از داریم خاموشه😊😊😊

زندگی گر هزار باره بود...باره دیگر تو👫👪
وای  چقدر زیاد کدوم  منطقه  است؟ منطقه  ضعیف  اینقدر  بالا

بخدا تو نصر خیابون اهنگیم

منم ۲۵دادم پیش ماهی۸۵۰اجاره

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
منظورش اینه کرایه روبیشتر کنید برا خواهرشوهرمنم اینطوری بود تا راضی شدن کرایه رو اضافه کنن

اخه اگه حرف کرایه میزد ماهم زیاد میکردیم یه راست گفته پسرم میخواد دوتا خونه هارو پاشید

منم یه خونه گرفتم شوهرم امروز میگفت خیلی صاحب خونه ناجوره فک کن گفته خط رو دیوارا نندازید مواظب لوله گازا باشید خط نیفته هزارتا چیز دیگه حیف ک وقت ندارم وگرنه میرفتیم دنبال یه خونه دیگه 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
منم ۲۵دادم پیش ماهی۸۵۰اجاره

شوهرندارم وام گرفتم ۱۵تومانش رو

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2706