2733
2739
ما جشن هرکسی پانمیذاریم عزیزم😂😂

عزيزم دايورت كن لطفا الان بحث چي ميكني 

اين فقط تاپيك زده بگه اره مثلا منم هستم و خخخخخخ 

بيخيال دايورتش كن ب جايي ك بايد كني و تاپيكو ول كن 

٣روزه اومده تو سايت عمومي با همه سر دعوا داره معلوم نيس چطور باهاش برخورد كردن اينجوري شده البته تاپيك قبلش مشخصه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم دايورت كن لطفا الان بحث چي ميكني  اين فقط تاپيك زده بگه اره مثلا منم هستم و خخخخخخ  ...

همونوبگو،

دورازجون شما راسته که میگن خدا خرشوشناخت شاخ نداد.بعضیا ازانسان بودن فقط اسمشویدک میکشن،بیخیالش دیگه جوابشو نمیدم

بیابریم تاپیکای دیگه🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

2731
همونوبگو، دورازجون شما راسته که میگن خدا خرشوشناخت شاخ نداد.بعضیا ازانسان بودن فقط اسمشویدک میکشن،ب ...

خب پس جرا هنوز انلاینی برو دیگه عین کنه میمونه خخخ

2740
اسی حالت خوبه؟؟؟ ببخشید ولی لحن صحبت کردنت در شان یک خانم نیست  ..مثل یه پسر لات صحبت میکنی . ...

لات نیستم اتفاقا دختر ارومیم ولی خب ایشون نظرشونو گفتن منم جواب دادم 

چيزي مصرف ميكني؟كلا ناخوشي🤣🤦🏻‍♀️ برو بچه جون بگير بخواب

خاب گرفتنی نیس مامان بزگ ن فقط سیگار میکشم توام بکش اعصابت اروم شه برا پیرزنا عصبانیت خوب نیس همینجوری پوستت چروک هست چروکتر میشه   

بنده خدا خاله ت راس گفته رها با همه دعوا داره ولی دختر من نه( تاپیک قبلیت)

بابا اصن اين خوب 

پرچم اين بالا 

تو باحال و لاكچري و اد و سرزنده ولي از اين ب بعد دوز مواد مصرفتو تنظيم كن شيش ميزنه استارتر

بنده خدا خاله ت راس گفته رها با همه دعوا داره ولی دختر من نه( تاپیک قبلیت)

من ک دعوا ندارم من ک همش میخندم بقیه دعوا دارن براشونم خوب نیستا پوستشون چروک میشه   

2706